Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000 €
2.40 € / mp

Teren de vanzare in Com.Olteni Jud.Teleorman

Olteni

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

15.700 €
7.03 € / mp

vand teren intravilan

Talpa

La ~10km distanță

2.234 mp
2.234 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
4.90 € / mp

Teren + construc?ii de vanzare Radoie?ti Cetate ...

Rădoiești

La ~10km distanță

8.160 mp
8.160 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

149.999 €
29,999.80 € / mp

OPORTUNITATE! FERMA FUNCTIONALA, CASA RENOVATA ...

Ciuperceni (Cosmești)

La ~15km distanță

5 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
7

17.500 €
11.42 € / mp

Teren intravilan cu casa Mavrodin

Mavrodin

La ~15km distanță

1.532 mp
1.532 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

3.531 €
0.61 € / mp

Teren extravilan Scurtu Mare, ID: R2928611

Scurtu Mare

La ~20km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

5.176 €
0.36 € / mp

Teren extravilan Magura, ID: R2944340

Măgura

La ~20km distanță

14.320 mp
14.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

18 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare Nanov

Nanov

La ~20km distanță

3.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.607 €
204.914 €
72.30 € / mp

Teren intravilan cu suprafața de 2.761 mp, Loc. ...

Nanov

La ~20km distanță

2.761 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

20.000 €
40 € / mp

Loturi Teren Intravilan 500MP Nanov

Nanov

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

210.735 €
117.08 € / mp

Vand urgent teren intravilan in Alexandria

Central, Alexandria

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

810.000 €
18 € / mp

Vand teren stradal Alexandria, Teleorman

Central, Alexandria

La ~25km distanță

45.000 mp teren
f.s. 500 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare 5000mp, acces asfaltat, utilit ...

Central, Alexandria

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

85.000 €
229.73 € / mp

Teren pentru locuinta (ideal pentru familie)

Exterior Vest, Alexandria

La ~25km distanță

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

960.300 €
22 € / mp

Vand teren 43.650mp situat in apropiere de Dede ...

Exterior Vest, Alexandria

La ~25km distanță

43.650 mp teren
f.s. 87 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Alexandria

Central, Alexandria

La ~25km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

600.000 €
71.43 € / mp

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Central, Alexandria

La ~25km distanță

8.400 mp
8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

177.600 €
12 € / mp

Vand teren dj 504 Alexandria -Cernetu

Exterior Vest, Alexandria

La ~25km distanță

14.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

330.000 €
30 € / mp

Vanzare teren extraviln

Central, Alexandria

La ~25km distanță

11.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3.082 €
3.54 € / mp

Teren arabil intravilan

Rădulești

La ~25km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

13.000 €
0.70 € / mp

Teren extravilan de 18700 mp, în Vitănești

Vitănești

La ~25km distanță

18.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

240.000 €
260.000 €
60 € / mp

URGENT!!! 4000mp alexandria in oras

Libertății, Alexandria

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

79.000 €
156.75 € / mp

De vanzare - teren intravilan 504 MP, utilitati ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~25km distanță

504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

25.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vând teren cu casa demolabila

Poeni

La ~25km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

vand teren intravilan

Roșiori de Vede

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 3100 mp , Rosiori de Vede , ju ...

Vest, Roșiori de Vede

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

175.000 €
17.500 €
173.96 € / mp

🏡 Direct proprietar – Teren 1006 mp + hală 250 ...

1 Mai, Alexandria

La ~25km distanță

1.006 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

3.090.000 €
1.03 € / mp

Teren agricol de 3.000.000 mp, acces u?or

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.999 €
57.000 €
0.42 € / mp

Vand Balta Pescuit!! URGENT!!

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

42.000 €
5.00 € / mp

Teren intravilan langa manastirea Pantocrator

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

8.404 mp teren
Construcții