Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.607 €
204.914 €
72.30 € / mp

Teren intravilan cu suprafața de 2.761 mp, Loc. ...

Nanov

2.761 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

18 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare Nanov

Nanov

3.864 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
20 € / mp

Vand teren loc. Nanov

Nanov

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

13.805 €
5 € / mp

Teren de vanzare Nanov-Alexandria-zona comercia ...

Nanov

La ~5km distanță

2.761 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

20.000 €
40 € / mp

Loturi Teren Intravilan 500MP Nanov

Nanov

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
45 € / mp

Vanzare TEREN intravilan 1000 mp deschidere 17 ...

Nanov

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
62.15 € / mp

Teren Intravilan 20m Latime in Nanov- iesire pe ...

Nanov

La ~5km distanță

708 mp
708 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

85.000 €
70.83 € / mp

Teren Nanov Langa Bazinul De Apa Han

Nanov

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

43.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2150 mp, Nanov

Nanov

La ~5km distanță

2.150 mp
2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

210.735 €
117.08 € / mp

Vand urgent teren intravilan in Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

810.000 €
18 € / mp

Vand teren stradal Alexandria, Teleorman

Central, Alexandria

La ~5km distanță

45.000 mp teren
f.s. 500 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

960.300 €
22 € / mp

Vand teren 43.650mp situat in apropiere de Dede ...

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

43.650 mp teren
f.s. 87 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

85.000 €
229.73 € / mp

Teren pentru locuinta (ideal pentru familie)

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare 5000mp, acces asfaltat, utilit ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

177.600 €
12 € / mp

Vand teren dj 504 Alexandria -Cernetu

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

14.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

330.000 €
30 € / mp

Vanzare teren extraviln

Central, Alexandria

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

600.000 €
71.43 € / mp

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

8.400 mp
8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

240.000 €
260.000 €
60 € / mp

URGENT!!! 4000mp alexandria in oras

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

79.000 €
156.75 € / mp

De vanzare - teren intravilan 504 MP, utilitati ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

175.000 €
17.500 €
173.96 € / mp

🏡 Direct proprietar – Teren 1006 mp + hală 250 ...

1 Mai, Alexandria

La ~5km distanță

1.006 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

13.000 €
0.70 € / mp

Teren extravilan de 18700 mp, în Vitănești

Vitănești

La ~10km distanță

18.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
13.89 € / mp

vand teren 1800mp - Teleorman - intravilan - ut ...

Bogdana

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000 €
2.40 € / mp

Teren de vanzare in Com.Olteni Jud.Teleorman

Olteni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.000 €
18.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1.174 mp Comuna Tro ...

Troianul

La ~25km distanță

1.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

3.090.000 €
1.03 € / mp

Teren agricol de 3.000.000 mp, acces u?or

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.999 €
57.000 €
0.42 € / mp

Vand Balta Pescuit!! URGENT!!

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

42.000 €
5.00 € / mp

Teren intravilan langa manastirea Pantocrator

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

8.404 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

vand teren intravilan

Roșiori de Vede

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 3100 mp , Rosiori de Vede , ju ...

Vest, Roșiori de Vede

La ~30km distanță

10.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Nanov, Județul Teleorman

Nanov, situat în Județul Teleorman, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru liniștea sa și accesibilitatea prețurilor, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 49.000 euro, considerat accesibil comparativ cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 75% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Nanov o alegere atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni variate: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile terenurilor, prețurile pe metru pătrat variază semnificativ, de la 1 euro până la 8.500 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Condiții de vânzare: Terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Nanov reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă liniștită și plină de potențial. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata ocazia de a investi în această zonă promițătoare!