Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.800 €
8 € / mp

Teren intravilan. Cadastru și Întabulare efectu ...

Zvoriștea

4.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €
33.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 20 de ari (sau parcelat in dou ...

Stânca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10.000 €
6.49 € / mp

Teren intravilan 1540mp ,com.Vaculesti ,sat Sau ...

Saucenița

La ~10km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

29.800 €
17.18 € / mp

Teren casa de vanzare Hantesti

Hănțești

La ~10km distanță

1.735 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

2.890 €
0.67 € / mp

Teren de vanzare in Adancata 43 ari - pretabil ...

Adâncata

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Calugareni, Suceava 10-15 a ...

Adâncata

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 5030 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

2.500 €
92.59 € / mp

Teren intravilan in Mitoca?i 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

27 mp
27 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.700 €
1.37 € / mp

Teren 27 ari parcelabil Mitocul Dragomirnei ide ...

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

70.000 €
35 € / mp

Intravilan 2000 mp, deschidere 21ml, central as ...

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
20.34 € / mp

Vanzare teren Mitocu- Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

25.500 €
12.75 € / mp

Teren 2.000 mp langa padure Mitocu Dragomirnei ...

Mitocu Dragomirnei

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.600 €
1 € / mp

Teren extravilan 1.86 ha VACULESTI

Văculești

La ~10km distanță

18.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.41 € / mp

Teren 6400mp extravilan Braesti / Sat Poiana

Poiana (Brăești)

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.800 €
15.43 € / mp

Teren intravilan Lipoveni

Lipoveni

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

200 €
0.04 € / mp

Vânzare/Donatie

Leorda

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.000 €
7.67 € / mp

Vand teren extravilan drum principal 209D Serba ...

Călinești (Calafindești)

La ~15km distanță

4.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15.000 €
1 € / mp

Teren 1,5 ha extravilan , Comuna Braesti / Sat ...

Brăești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

22.200 €
6 € / mp

Teren intravilan 3700mp in Braesti/Botpsani

Brăești

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
15.38 € / mp

teren intravilan 3900 mp, ideal constructie cas ...

Exterior Vest, Bucecea

La ~15km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Dorohoi, str.Mihai Eminescu

Central, Dorohoi

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
2 € / mp

Teren extravilan 2ha Dorohoi

Central, Dorohoi

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

39.000 €
17.59 € / mp

Teren cu iaz ,intravilan ,Dorohoi

Central, Dorohoi

La ~15km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

43.000 €
43 € / mp

Vand casa si teren 1000mp

Exterior Vest, Dorohoi

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Mihaileni zona Sinauti

Mihăileni

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.374 €
1.70 € / mp

teren intravilan tibeni

Țibeni

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

71.000 €
18.44 € / mp

Vand casa si teren 3851 mp, comuna Vladeni, Bot ...

Vlădeni

La ~20km distanță

3.851 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

26.000 €
13.63 € / mp

Teren intravilan

Vlădeni

La ~20km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

72.000 €
1,800.00 € / mp

Vand 13,5 ari teren Plopeni-Suceava

Mereni

La ~20km distanță

40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

480.000 €
120 € / mp

Teren 4000 de mp-Burdujeni, Str. Calea Unirii n ...

Burdujeni, Suceava

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

280 €
0.06 € / mp

Teren Sfantul Ilie Scheia Suceava extravilan

Exterior Vest, Suceava

La ~20km distanță

5.000 mp teren