Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.000 €
0.56 € / mp

Teren Vicovu de Sus centru 36 ari intravilan

Vicovu de Sus

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5.000 €
1 € / mp

teren de vanzare

Vicovu de Sus

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
0.09 € / mp

Vand teren extravilan

Vicovu de Sus

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
27.000 €
18.67 € / mp

Teren intravilan

Vicovu de Sus

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
14.06 € / mp

Teren intravilan la sosea, 6400 mp, Vicov de Su ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.400 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

10 luni în urmă
7

400.000 €
40 € / mp

Teren extravilan, 10000 mp, Vicovu de Sus

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
8

10.000 €
3.13 € / mp

Teren de vinzare vicovu de sus 350 euro

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
10

305.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.100 mp
6.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

136.000 €
17 € / mp

Teren 80 Ari | Vicovu de Sus – Bahna | Front 16 ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 16.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
11

63.000 €
8.70 € / mp

TEREN INTRAVILAN GENEROS | 72 ARI | GALANESTI

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.244 mp
7.244 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

160.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cajvana | 7.800 m ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Teren intravilan 5,2 ha compact | Vicovu de Jos

Vicovu de Jos

La ~5km distanță

52.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €
5.74 € / mp

Cabana+Teren 12.200 m2

Vicovu de Jos

La ~5km distanță

12.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €
17.42 € / mp

Vand 6888 mp in Putna Sv - ideal complex turist ...

Putna

La ~10km distanță

6.888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

18.999 €
19.00 € / mp

Vand 10 Ari teren intravilan Putna

Putna

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

800 €
0.11 € / mp

Teren intravilan (Hurjuieni )

Hurjuieni

La ~10km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren extravilant

Horodnic

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250.000 €
5 € / mp

teren extravilan agricol

Frătăuții Noi

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
0.27 € / mp

Vand teren intravilan in Horodnic de Jos

Horodnic de Jos

La ~15km distanță

93.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.500 €
127.750 €
0.70 € / mp

Teren 3.552 mp de vanzare (scrie pe whatsapp) M ...

Marginea

La ~15km distanță

3.552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

Teren Voievodeasa, Sucevita, 3000 mp

Sucevița

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

28.000 €
30.000 €
25.45 € / mp

Teren vinzare Sucevita

Sucevița

La ~15km distanță

1.100 mp teren
f.s. 43 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

3.000 €
54.55 € / mp

Vand inchiriez teren cu hala

Sud, Rădăuți

La ~20km distanță

55 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

29.664 €
72 € / mp

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

La ~20km distanță

412 mp
412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

2.800 €
1.27 € / mp

Teren extravilan

Volovăț

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Burla

Burla

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

18.000 €
0.32 € / mp

Vand teren intravilan in Burla peste drum de bi ...

Burla

La ~25km distanță

56.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

112.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare la ratos

Siret

La ~30km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.700 €
0.43 € / mp

Teren 40 ari intravilan

Central, Milișăuți

La ~30km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

2.374 €
1.70 € / mp

teren intravilan tibeni

Țibeni

La ~30km distanță

1.400 mp teren