Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €
5.74 € / mp

Cabana+Teren 12.200 m2

Vicovu de Jos

12.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
26.47 € / mp

Teren extravilan, 3400 mp, front generos, Vicov ...

Vicovu de Jos

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Teren intravilan 5,2 ha compact | Vicovu de Jos

Vicovu de Jos

52.037 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

400.000 €
40 € / mp

Teren extravilan, 10000 mp, Vicovu de Sus

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
0.09 € / mp

Vand teren extravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.000 €
3.13 € / mp

Teren de vinzare vicovu de sus 350 euro

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5.000 €
1 € / mp

teren de vanzare

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

63.000 €
8.70 € / mp

TEREN INTRAVILAN GENEROS | 72 ARI | GALANESTI

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.244 mp
7.244 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
14.06 € / mp

Teren intravilan la sosea, 6400 mp, Vicov de Su ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.400 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

5 luni în urmă
5

136.000 €
17 € / mp

Teren 80 Ari | Vicovu de Sus – Bahna | Front 16 ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 16.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
10

305.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

6.100 mp
6.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.000 €
0.56 € / mp

Teren Vicovu de Sus centru 36 ari intravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

160.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cajvana | 7.800 m ...

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
27.000 €
18.67 € / mp

Teren intravilan

Vicovu de Sus

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

128.000 €
11.79 € / mp

Teren de vanzare in Fratautii Noi / Strada Deal ...

Gălănești

La ~5km distanță

10.860 mp
10.860 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

30.000 €

Teren Galanesti , 1900mp

Gălănești

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
15.79 € / mp

COMISION 0% Teren 1900mp

Gălănești

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

85.000 €
11.68 € / mp

Teren extravilan | Gălănești | 7.276 mp | Front ...

Gălănești

La ~5km distanță

7.276 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

15.000 €
6.52 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 23 ARI | HORODNIC DE SUS

Horodnic de Sus

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
13.33 € / mp

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic de Sus

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
13.46 € / mp

Teren pretabil construcții/investiții | 26.000 ...

Horodnic de Sus

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

31.000 €
13.36 € / mp

Teren 24 Ari | Horodnic de Sus | Front 15 m

Horodnic de Sus

La ~5km distanță

2.320 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €
10 € / mp

Teren 6000mp, 30 ml deschidere la DN 2H, Horodn ...

Horodnic

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
1

22.500 €
4.33 € / mp

Teren extravilan, zona Horodnic-Killer, 5200mp

Horodnic

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
8

44.500 €
7.60 € / mp

Teren intravilan, 5857 mp, Baltati, Horodnicu d ...

Horodnic

La ~5km distanță

5.857 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
1

16.500 €
16.50 € / mp

Loc de casa, Horodnic de Jos, teren intravilan ...

Horodnic

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
7

65.000 €
26 € / mp

Teren extravilan 2500 mp,cu acces la Centura ,R ...

Horodnic

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
13.33 € / mp

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
8.53 € / mp

Teren intravilan, 5.041 mp, Horodnic de Jos

Horodnic

La ~5km distanță

5.041 mp
5.041 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

66.000 €
22 € / mp

Vand teren intravilan in Horodnic de Sus strada ...

Horodnic

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren