Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
1

75.000 €
14.15 € / mp

Teren 5300 mp cu casa de 30 mp in comuna Rasca ...

Râșca

5.300 mp
5.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
6

28.000 €
1.88 € / mp

Vindem teren 7340 mp Vatra Moldovitei - Bucovin ...

Vatra Moldoviței

La ~10km distanță

14.927 mp
14.927 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
22

52.820 €
10 € / mp

Teren de vanzare Vatra Moldovitei BUCOVINA

Vatra Moldoviței

La ~10km distanță

5.282 mp teren
f.s. 55 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

45.000 €
6.27 € / mp

Vindem teren in Vatra Moldovitei - Bucovina

Vatra Moldoviței

La ~10km distanță

7.173 mp
7.173 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

87.000 €
10.00 € / mp

Vindem teren intravilan 8704 mp Vatra Moldovite ...

Vatra Moldoviței

La ~10km distanță

8.704 mp
8.704 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

30.000 €
0.97 € / mp

Vindem teren parcelabil in Vatra Moldovitei - B ...

Vatra Moldoviței

La ~10km distanță

30.895 mp
30.895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

28.000 €
25.45 € / mp

Teren vinzare Sucevita

Sucevița

La ~15km distanță

1.100 mp teren
f.s. 43 m
Pădure
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
15

370.000 €
16.37 € / mp

Teren intravilan, 22600mp, zona Manastirea Suce ...

Sucevița

La ~15km distanță

22.600 mp
22.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

379.999 €
330.000 €
189,999.50 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2,26 HA | SUCEVITA |

Sucevița

La ~15km distanță

2,26 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

Teren Voievodeasa, Sucevita, 3000 mp

Sucevița

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

186.000 €
31.41 € / mp

Teren , platou drept, 6000mp , Sucevita

Sucevița

La ~15km distanță

f.s. 28 m
Agenție

1 lună în urmă
3

79.800 €
19 € / mp

Teren intravilan cu o suprafata de 42 de ari in ...

Sucevița

La ~15km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

58.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan , deschidere la drumul princip ...

Sucevița

La ~15km distanță

2.256 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

10.000 €
11.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Frumosu.

Frumosu

La ~15km distanță

864 mp
864 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

22.000 €
10 € / mp

Teren intravilan | Manastioara Siret | 2.200 mp

Frumosu

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €
17.42 € / mp

Vand 6888 mp in Putna Sv - ideal complex turist ...

Putna

La ~15km distanță

6.888 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

85.000 €
11.68 € / mp

Teren extravilan | Galane?ti | 7.276 mp | Front ...

Putna

La ~15km distanță

7.276 mp
7.276 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

18.999 €
19.00 € / mp

Vand 10 Ari teren intravilan Putna

Putna

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

18.999 €
19.00 € / mp

Vand 10 Ari teren intravilan Putna

Putna

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
8.18 € / mp

Vand teren

Benia

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

30.784 €
2.15 € / mp

Teren de 14318m.p. in Paltinis, la 100m de stra ...

Paltin

La ~20km distanță

14.318 mp teren
f.s. 48 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
9.17 € / mp

Teren extravilan, 6000mp, Paltinoasa

Paltin

La ~20km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

60.000 €
18.06 € / mp

Teren 3,757mp Paltinoasa / Strada principala

Paltin

La ~20km distanță

3.322 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

10 luni în urmă
18

58.112 €
10.45 € / mp

Teren 5,561mp Paltinoasa / Strada principala

Paltin

La ~20km distanță

5.561 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
1

55.000 €
4.07 € / mp

Vand 13,5 ari teren constructii in burdujeni sa ...

Paltin

La ~20km distanță

13.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

40.000 €
3.32 € / mp

Teren 12.066 mp intravilan de vanzare in Bucovi ...

Breaza

La ~20km distanță

12.066 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

56.400 €
65.800 €
5.98 € / mp

Teren de vanzare 9400 mp intravilan in Bucovina ...

Breaza

La ~20km distanță

9.432 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

69.000 €
1.90 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Comuna Breaza Zona ...

Breaza

La ~20km distanță

36.255 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

16.000 €
15.000 €
8.05 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Bucovina Breaza

Breaza

La ~20km distanță

1.988 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

22.000 €
25.000 €
0.85 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Bucovina Breaza ...

Breaza

La ~20km distanță

25.731 mp teren