Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
6

46.400 €
16 € / mp

Vand teren intravilan in Radaseni lunga padure ...

Rădășeni

2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

25.000 €
15.75 € / mp

Teren intravilan in Radaseni 1587mp cu toate ut ...

Rădășeni

1.587 mp
1.587 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.800 €
50 € / mp

Teren 216mp de vanzare - 8/25 parcele

Fălticeni

La ~5km distanță

216 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

44.900 €
44.90 € / mp

Vand teren intravilan cu certificat de urbanism ...

Fălticeni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 44,900 € și 45.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

55.000 €
11 € / mp

Oportunitate Investi?ie - Teren extravilan, 500 ...

Fălticeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
1

36.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan - Construc?ie Casa - Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

450 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

31.000 €
62 € / mp

Teren 500mp Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

264.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Falticeni 4800mp

Fălticeni

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

152.000 €
14.64 € / mp

Teren de vanzare Falticeni, str Sucevei

Fălticeni

La ~5km distanță

10.380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

540.800 €
16 € / mp

Teren pentru investitie imobiliara

Fălticeni

La ~5km distanță

33.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

37.900 €
75.80 € / mp

Teren intravilan parcelat Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

22.500 €
74.75 € / mp

Vand teren intravilan 381mp

Fălticeni

La ~5km distanță

301 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

999.000 €
1.199.000 €
44.60 € / mp

Vand teren intavilan Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

22.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

99.470 €
70 € / mp

Teren Aleea Lizucai - Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

1.421 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

64.500 €
53.53 € / mp

Teren 1,205mp Falticeni / Strada Pictor Baiesu

Fălticeni

La ~5km distanță

1.205 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

51.110 €
36.51 € / mp

Teren 1400mp de vanzare Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

64.500 €
53.53 € / mp

Teren 1,205mp Falticeni / Strada Pictor Baiesu

Fălticeni

La ~5km distanță

1.205 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
17

74.900 €
6.94 € / mp

Teren extravilan 10,791mp Falticeni / Strada DJ ...

Fălticeni

La ~5km distanță

10.791 mp teren
f.s. 25 m
Agricol
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

79.000 €
98.75 € / mp

Teren CENTRAL Falticeni 800 mp langa Spital 79. ...

Fălticeni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

47.900 €
10.26 € / mp

Teren intravilan Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

4.667 mp
4.667 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

130.000 €
93.06 € / mp

Teren constructii 1397 mp

Fălticeni

La ~5km distanță

1.397 mp
1.397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

52.999 €
67.77 € / mp

Teren intravilan 782mp - Falticeni, zona Tampes ...

Fălticeni

La ~5km distanță

782 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

52.999 €
67.77 € / mp

Teren intravilan 782mp - Falticeni, zona Tampes ...

Fălticeni

La ~5km distanță

782 mp
782 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

20.000 €

Teren Intravilan - 3600mp - Fora?ti, Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
14

59.295 €
15 € / mp

Teren 3953 mp Falticeni Tarna Mare De 072781718 ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3.953 mp teren
f.s. 42 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

155.000 €
14.97 € / mp

Teren de vanzare 80ml la E85

Bunești

La ~5km distanță

10.354 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

89.680 €
13.88 € / mp

Teren cu constructie

Bunești

La ~5km distanță

6.461 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

54.900 €
8.02 € / mp

SE VINDE Teren De casa de 38prajini in Baia, ju ...

Baia

La ~5km distanță

6.848 mp
6.848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

6 €
0 € / mp

Teren extravilan utilitati la limita terenului

Spătărești

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

3.800 €
1 € / mp

Vand teren intravilan sat spataresti

Spătărești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 22 m