Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.700 €
1.37 € / mp

Teren 27 ari parcelabil Mitocul Dragomirnei ide ...

Mitocu Dragomirnei

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

70.000 €
35 € / mp

Intravilan 2000 mp, deschidere 21ml, central as ...

Mitocu Dragomirnei

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.500 €
92.59 € / mp

Teren intravilan in Mitoca?i 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

27 mp
27 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
20.34 € / mp

Vanzare teren Mitocu- Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

5.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.800 €
15.43 € / mp

Teren intravilan Lipoveni

Lipoveni

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Calugareni, Suceava 10-15 a ...

Adâncata

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 5030 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

2.890 €
0.67 € / mp

Teren de vanzare in Adancata 43 ari - pretabil ...

Adâncata

La ~5km distanță

4.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

480.000 €
120 € / mp

Teren 4000 de mp-Burdujeni, Str. Calea Unirii n ...

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
17.29 € / mp

Teren casa de vanzare Hantesti

Hănțești

La ~10km distanță

1.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

1.000 €
0.40 € / mp

Teren Calinesti Cuparencu

Exterior Vest, Suceava

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

550 €
0.16 € / mp

De vanzare - Teren extravilan 35 ari, in Mitoca ...

Central, Suceava

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.400 €
100 € / mp

Vand teren Suceava sat Tibeni

Central, Suceava

La ~10km distanță

14 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

200.000 €
250 € / mp

Vand 3 parcele zona Casa de oaspeti

Central, Suceava

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

155.000 €
25.83 € / mp

Vând teren cu iaz și livadă de nuci – Ilișești, ...

Central, Suceava

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

600 €
50 € / mp

Ofer spre inchiriere garsoniera

Central, Suceava

La ~10km distanță

12,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

85.000 €
170 € / mp

Teren intravilan 500 mp Tatarasi,Suceava

Central, Suceava

La ~10km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

280 €
0.06 € / mp

Teren Sfantul Ilie Scheia Suceava extravilan

Exterior Vest, Suceava

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

175.000 €
87.50 € / mp

Teren business de vanzare Scheia str Principala

Exterior Vest, Suceava

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.500 €
5 € / mp

Vand teren extravilan Scheia Suceava 3700mp

Șcheia

La ~10km distanță

3.700 mp teren
f.s. 250 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

3.800 €
0.76 € / mp

Teren 5000mp de vanzare intr o zona foarte lini ...

Șcheia

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

120 €
0.01 € / mp

Vand teren la Strada principala Scheia 1.5hecta ...

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

33.000 €
16.50 € / mp

Teren Intravilan 20 Ari Zvoristea (Stanca), Suc ...

Stânca

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

72.000 €
1,800.00 € / mp

Vand 13,5 ari teren Plopeni-Suceava

Mereni

La ~10km distanță

40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

35.000 €
7.67 € / mp

Vand teren extravilan drum principal 209D Serba ...

Călinești (Calafindești)

La ~10km distanță

4.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

5.000 €
1.25 € / mp

vand teren intravilan

Plopeni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.800 €
8 € / mp

Teren intravilan. Cadastru și Întabulare efectu ...

Zvoriștea

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

98.000 €
81.67 € / mp

Teren 12 ari Obcini

Sfântu Ilie

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.900 €
2.77 € / mp

Teren extravilan de 4300 mp, în Salcea

Salcea

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
32.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1213 mp front 25 in ...

Exterior Vest, Salcea

La ~15km distanță

1.213 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

3.500 €
5.83 € / mp

Teren intravilan Salcea Suceava

Salcea

La ~15km distanță

600 mp teren