Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

36.000 €
11.94 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Frătăuții Vechi | ...

Frătăuții Vechi

3.014 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

25.000 €
6.63 € / mp

Teren intravilan | 3770 MP | Suceava, Frătăuții ...

Frătăuții Vechi

3.770 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

55.500 €
10.47 € / mp

Teren Extravilan | 52 ari | Maneuti | Front 26 ...

Frătăuții Vechi

5.300 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

65.000 €
4.00 € / mp

Oportunitate unica de investitie-teren extravil ...

Frătăuții Vechi

16.261 mp
16.261 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Frătăuții Vechi

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

110.000 €
15.32 € / mp

Teren imprejmuit cu iaz indiguit, 7200mp, Frata ...

Frătăuții Vechi

7.178 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

11 luni în urmă
3

35.000 €
8.75 € / mp

Teren extravilan, 4000mp, Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

4.000 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
2

49.000 €
12.89 € / mp

Teren intravilan, 3800mp , Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

3.800 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
1

40.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Frătăuții Vechi

3.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

Mai mult de un an

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
5

36.000 €
11.94 € / mp

Teren intravilan, 3014mp, zona Fratautii Vechi, ...

Frătăuții Vechi

3.014 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

800 €
0.11 € / mp

Teren intravilan (Hurjuieni )

Hurjuieni

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

107.000 €
10.70 € / mp

Teren intravilan, 10000mp, zona Maneuti, Radaut ...

Măneuți

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

2 luni în urmă
5

13.500 €
8.68 € / mp

Teren intravilan | 16 ari | Horodnic de Jos – z ...

Horodnic de Jos

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
0.27 € / mp

Vand teren intravilan in Horodnic de Jos

Horodnic de Jos

La ~5km distanță

93.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250.000 €
5 € / mp

teren extravilan agricol

Frătăuții Noi

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agenție

6 luni în urmă
18

128.000 €
11.79 € / mp

Teren de vanzare in Fratautii Noi / Strada Deal ...

Frătăuții Noi

La ~5km distanță

10.860 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

91.000 €
91 € / mp

Teren de vanzare Moara Nica/Suceava

Frătăuții Noi

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

65.000 €
70.000 €
32.18 € / mp

Teren intravilan ,2000 mp,Radauti

Rădăuți

La ~5km distanță

2.020 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
1

65.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 2600mp, Arbore

Rădăuți

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
4

72.576 €
40.52 € / mp

Teren 1,791mp Radauti / Strada Caramidariei

Central, Rădăuți

La ~5km distanță

1.791 mp
1.791 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.000 €
4 € / mp

Teren extravilan, 3500mp, Radauti

Rădăuți

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
1

16.000 €
4 € / mp

Teren extravilan, 4000 mp, Radauti

Rădăuți

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
3

107.000 €
14.27 € / mp

Teren intravilan 7500 mp , 100ml front la E85, ...

Rădăuți

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
1

60.000 €
12 € / mp

Teren intravilan , 5000mp , iesire la centura R ...

Rădăuți

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
3

365.000 €
29.92 € / mp

Teren intravilan, 12.200mp, zona Francei. (2 pa ...

Rădăuți

La ~5km distanță

12.200 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €
12 € / mp

Teren extravilan, 1 hectar, Volovat

Rădăuți

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

Mai mult de un an
5

117.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 7800mp, Burla

Rădăuți

La ~5km distanță

7.800 mp teren
f.s. 43 m
Agenție

Mai mult de un an
3

16.000 €
6.45 € / mp

Teren extravilan, 2480 mp, Radauti

Rădăuți

La ~5km distanță

2.480 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
3

130.000 €
50 € / mp

Teren extravilan 2600 mp, Calea Cernauti, Radau ...

Rădăuți

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 15 m

Terenuri de vânzare în Frătăuții Vechi, Județul Suceava

Frătăuții Vechi, o localitate pitorească din Județul Suceava, oferă oportunități excelente pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale frumoase și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau investiții. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.000 euro și ajung până la 110.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind între 6 euro și 40 euro, în funcție de amplasare și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 22% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Frătăuții Vechi o opțiune atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 150 de zile, indicând o piață stabilă.

Frătăuții Vechi reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare în zone liniștite și accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!