Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

151.000 €
29.62 € / mp

Teren 6.066 mp Frasin

Central, Frasin

5.098 mp
5.098 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

4.999 €
6.000 €
1.59 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

3.139 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
15

36.381 €
3 € / mp

Teren 12,127mp Frasin / Drumul Forestier Valea ...

Sud, Frasin

12.127 mp teren
f.s. 12 m
Pădure
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

7.000 €
2.19 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

3.197 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.990 €
10.31 € / mp

Teren in Doroteia, Plutonita, 3880 mp, intravil ...

Central, Frasin

3.880 mp
3.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren Frasin 6000 m2

Central, Frasin

6.000 mp
6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
14

135.590 €
14 € / mp

Teren 19,370mp Neagra Sarului / Strada ?estina

Neagra

La ~5km distanță

9.685 mp teren
f.s. 84 m
Agenție

2 săptămâni în urmă

10.000 €
10 € / mp

Teren la asfalt si priveliste frumoasa, 1000mp, ...

Neagra

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
20

38.700 €
6 € / mp

Neagra Sarului - Saru Dornei, Teren S = 6450 mp ...

Neagra

La ~5km distanță

6.450 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Teren Vatra Dornei

Neagra

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

De vânzare teren intravilan – 600 mp ...

Neagra

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan Borca, jud. Neamt

Borca

La ~5km distanță

746 mp
746 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

52.000 €
15.36 € / mp

Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

Borca

La ~5km distanță

3.386 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

52.000 €
15.36 € / mp

Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

Borca

La ~5km distanță

3.386 mp
3.386 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
24

750.000 €
15.31 € / mp

De vanzare | Teren Intravilan | Sat Sabasa, Com ...

Borca

La ~5km distanță

49.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

65.000 €
6.99 € / mp

Teren extravilan, 9300mp, 55ml deschidere la dr ...

Satu Mare

La ~15km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

65.000 €

Teren extravilan, 9300mp, 55ml deschidere la dr ...

Satu Mare

La ~15km distanță

f.s. 55 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

33.894 €
24.21 € / mp

teren intravilan tibeni

Satu Mare

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

320.000 €
18.21 € / mp

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Grințieș

La ~20km distanță

17.570 mp
17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €
9.60 € / mp

Teren intravilan

Grințieș

La ~20km distanță

17.707 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

De vânzare teren intravilan, 4000 mp, în Com. D ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.950 €
18.05 € / mp

Vanzare teren 385 mp, Dorna Arini

Dorna-Arini

La ~25km distanță

385 mp
385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Teren intravilan Dorna Arini - Vatra Dornei - T ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

7.869 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
14 € / mp

teren intravilan 3000 mp

Dorna-Arini

La ~25km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

11.000 €
7.43 € / mp

Teren intravilan + extravilan de vanzare, 1480 ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

Teren in Dorna Arini, 4000 mp, pretabil pentru ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

110.000 €
6.24 € / mp

Teren intravilan 17.620 mp - Domeniul Cailor Bu ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

17.620 mp
17.620 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

100.000 €
10 € / mp

Teren 10000 mp, Dorna Arini

Dorna-Arini

La ~25km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan in Dorna Arini, 1.25 ha, bonus ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

52.500 €
16.07 € / mp

Teren 3,266mp Dorna-Arini / Drumul ORTOAIA - PO ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

3.266 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Frasin, Județul Suceava

Frasin, situat în Județul Suceava, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Analiza pieței de pe Imoradar24.ro arată următoarele aspecte importante:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 10.000 euro, cu oferte ce încep de la 12.000 euro și ajung până la 36.381 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 29% dintre oferte fiind la prețuri accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 3 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² la 27 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 111 zile, indicând o piață activă.

Frasin reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!