Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
42.000 €
13.53 € / mp

Teren de vânzare Bucovina

Dorna Candrenilor

1.774 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
10.34 € / mp

Teren 4,352mp Dorna Candrenilor / Strada Izvoru ...

Dorna Candrenilor

La ~5km distanță

4.352 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

50.000 €
9.27 € / mp

Teren 5,395mp Dorna Candrenilor / Strada Dorna

Dorna Candrenilor

La ~5km distanță

5.395 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

38.000 €
15.83 € / mp

Teren de vanzare, 2400 mp, Dealul Floreni, Vatr ...

Dorna Candrenilor

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă

10 luni în urmă
1

12.500 €
7.66 € / mp

teren intravilan 1632 mp Cosna, judet Suceava

Coșna

La ~5km distanță

1.632 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 12.500 mp, zona Va ...

Coșna

La ~5km distanță

12.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
16.29 € / mp

Teren de vanzare - 4296 MP - Bunesti

Coșna

La ~5km distanță

4.296 mp
4.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
0 € / mp

Vand teren la munte intravilan in Sarul Dornei ...

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
15 € / mp

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, priveli?t ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
11

120.000 €
9.43 € / mp

Teren pentru Complex Turistic - 12 730 mp - Va ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

12.730 mp teren
f.s. 52 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
13

250.000 €
12.50 € / mp

Casa la munte cu teren 2 hectare

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

64.950 €
196.22 € / mp

Teren ultracentral 331 mp, str. 22 Decembrie, V ...

Ultracentral, Vatra Dornei

La ~10km distanță

331 mp
331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.800 €
24.90 € / mp

Teren intravilan in Vatra Dornei, 2000 mp

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
29.62 € / mp

Teren intravilan, 2 parcele, Str Unirii, total ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

180.000 €
6 € / mp

Vind teren 30000m2 Sarul Dornei

Șaru Dornei

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

58.482 €
3 € / mp

Vand teren Panaci

Panaci

La ~15km distanță

19.494 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

2 €
0 € / mp

Teren+hala centru Panaci

Panaci

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

88.325 €
5 € / mp

Vand teren Panaci

Panaci

La ~15km distanță

17.665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

69.990 €
10 € / mp

Vand teren 7000 mp in comuna Panaci

Panaci

La ~15km distanță

6.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

10.000 €
8.33 € / mp

Vand teren intravilan

Gura Haitii

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
0 € / mp

Vand teren la munte

Ortoaia

La ~15km distanță

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Teren intravilan Dorna Arini - Vatra Dornei - T ...

Dorna-Arini

La ~15km distanță

7.869 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
15

140.000 €
7.02 € / mp

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

La ~15km distanță

19.954 mp
19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

1.200 €
0.48 € / mp

Teren intravilan 25 de arii, Piatra-Fantanele

Piatra Fântânele

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

30.000 €
1,200.00 € / mp

Teren intravilan 25 de arii, Piatra -Fantanele, ...

Piatra Fântânele

La ~20km distanță

25 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

92.000 €
95.000 €
3.07 € / mp

Teren 3 hectare Sadova Panorama Bucovinei

Sadova

La ~30km distanță

30.000 mp teren