Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
42.000 €
13.53 € / mp

Teren de vânzare Bucovina

Dorna Candrenilor

1.774 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

50.000 €
9.27 € / mp

Teren 5,395mp Dorna Candrenilor / Strada Dorna

Dorna Candrenilor

5.395 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
10.34 € / mp

Teren 4,352mp Dorna Candrenilor / Strada Izvoru ...

Dorna Candrenilor

4.352 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
7

38.000 €
15.83 € / mp

Teren de vanzare, 2400 mp, Dealul Floreni, Vatr ...

Dorna Candrenilor

2.400 mp
2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă

10 luni în urmă
1

12.500 €
7.66 € / mp

teren intravilan 1632 mp Cosna, judet Suceava

Coșna

La ~5km distanță

1.632 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 12.500 mp, zona Va ...

Coșna

La ~5km distanță

12.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
16.29 € / mp

Teren de vanzare - 4296 MP - Bunesti

Coșna

La ~5km distanță

4.296 mp
4.296 mp teren

Agenție

11 luni în urmă
11

120.000 €
9.43 € / mp

Teren pentru Complex Turistic - 12 730 mp - Va ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

12.730 mp teren
f.s. 52 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 4000 mp, zona Vatr ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

15.000 €
21.43 € / mp

De Vanzare Teren Parcelat in Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

700 mp
700 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

29.773 €
14.89 € / mp

Teren faneata in suprafata de 2000 mp, situat i ...

Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

18.054 €
9.03 € / mp

Teren in suprafata de 2000 mp

Exterior Sud, Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

49.800 €
24.90 € / mp

Teren intravilan in Vatra Dornei, 2000 mp

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

250.000 €
12.50 € / mp

Casa la munte cu teren 2 hectare

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
29.62 € / mp

Teren intravilan, 2 parcele, Str Unirii, total ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

86.000 €
10 € / mp

vand teren intravilan Vatra Dornei 8600 m2

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

64.950 €
196.22 € / mp

Teren ultracentral 331 mp, str. 22 Decembrie, V ...

Ultracentral, Vatra Dornei

La ~10km distanță

331 mp
331 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

7.900 €
26.33 € / mp

Teren de vanzare Vatra Dornei, Str. Foresta

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Teren extravilande de vanzare, padure, 10.000 m ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

129.504 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 4047 mp, zona Vatr ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

4.047 mp
4.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
0 € / mp

Vand teren la munte intravilan in Sarul Dornei ...

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

61.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2280 mp, Vatra Dor ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.280 mp
2.280 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

92.000 €
23 € / mp

Teren intravilan, 4000 mp, Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

99.999 €
44.58 € / mp

Teren intravilan, 2243 mp, zona Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

2.243 mp
2.243 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

127.500 €
15.09 € / mp

Teren in Vatra Dornei, str Rosu, 8450 mp, extra ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

8.450 mp
8.450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

37.000 €
28.48 € / mp

Teren intravilan in Vatra Dornei, 1299 mp

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

1.299 mp
1.299 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

125.000 €
41.67 € / mp

Teren de vanzare, ideal pentru investitie, zona ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

149.000 €
18.25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 8163 mp - Vatra Do ...

Central, Vatra Dornei

La ~10km distanță

8.163 mp
8.163 mp teren