Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
15

140.000 €
7.02 € / mp

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

19.954 mp
19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Teren intravilan Dorna Arini - Vatra Dornei - T ...

Dorna-Arini

7.869 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

De vânzare teren intravilan, 4000 mp, în Com. D ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

42.000 €
14 € / mp

teren intravilan 3000 mp

Dorna-Arini

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

65.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan in Dorna Arini, 1.25 ha, bonus ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

11.000 €
7.43 € / mp

Teren intravilan + extravilan de vanzare, 1480 ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

Teren in Dorna Arini, 4000 mp, pretabil pentru ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
6.24 € / mp

Teren intravilan 17.620 mp - Domeniul Cailor Bu ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

17.620 mp
17.620 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

100.000 €
10 € / mp

Teren 10000 mp, Dorna Arini

Dorna-Arini

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.950 €
18.05 € / mp

Vanzare teren 385 mp, Dorna Arini

Dorna-Arini

La ~5km distanță

385 mp
385 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

52.500 €
16.07 € / mp

Teren 3,266mp Dorna-Arini / Drumul ORTOAIA - PO ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

3.266 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
0 € / mp

Vand teren la munte

Ortoaia

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~5km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~5km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
0 € / mp

Vand teren la munte intravilan in Sarul Dornei ...

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
15 € / mp

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, priveli?t ...

Central, Vatra Dornei

La ~5km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

58.482 €
3 € / mp

Vand teren Panaci

Panaci

La ~10km distanță

19.494 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

2 €
0 € / mp

Teren+hala centru Panaci

Panaci

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

88.325 €
5 € / mp

Vand teren Panaci

Panaci

La ~10km distanță

17.665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

69.990 €
10 € / mp

Vand teren 7000 mp in comuna Panaci

Panaci

La ~10km distanță

6.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

180.000 €
6 € / mp

Vind teren 30000m2 Sarul Dornei

Șaru Dornei

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

10.000 €
8.33 € / mp

Vand teren intravilan

Gura Haitii

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
42.000 €
13.53 € / mp

Teren de vânzare Bucovina

Dorna Candrenilor

La ~15km distanță

1.774 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

38.700 €
6 € / mp

Neagra Sarului - Saru Dornei, Teren S = 6450 mp ...

Neagra

La ~20km distanță

6.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

92.000 €
95.000 €
3.07 € / mp

Teren 3 hectare Sadova Panorama Bucovinei

Sadova

La ~25km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

3 €
0 € / mp

Teren rarau 10 min de partie extravilan

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

La ~25km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

85.000 €
41.20 € / mp

Teren intravilan 2063 mp, Campulung Moldovenesc ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~25km distanță

2.063 mp
2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

53.543 €
7 € / mp

Teren de vanzare 7649 mp - zona Sandru (Bucovin ...

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

La ~25km distanță

7.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

207.000 €
49.83 € / mp

De vanzare

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~25km distanță

4.154 mp
4.154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2 €
0 € / mp

Pamant intravilan de vanzare

Stulpicani

La ~30km distanță

2.000 mp teren