Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

22.609 mp teren
f.s. 15 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29.000 €
17.06 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan 1700mp Dol ...

Dolhești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

43.800 €
3 € / mp

Teren de vanzare - Vorona Botosani 14600mp

Vorona

La ~20km distanță

14.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
21.000 €
7.41 € / mp

Teren cu casa batrane

Oneaga

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

6 €
0 € / mp

Teren extravilan utilitati la limita terenului

Spătărești

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

3.800 €
1 € / mp

Vand teren intravilan sat spataresti

Spătărești

La ~20km distanță

3.800 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Boroaia,acces, parau,u ...

Boroaia

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

264.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Falticeni 4800mp

Fălticeni

La ~25km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

79.000 €
98.75 € / mp

Teren CENTRAL Falticeni 800 mp langa Spital 79. ...

Fălticeni

La ~25km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

90.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Fălticeni

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

98.980 €
140 € / mp

Teren de vanzare Central, Falticeni | 707 mp

Fălticeni

La ~25km distanță

707 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

52.999 €
67.77 € / mp

Teren intravilan 782mp - Falticeni, zona Tampes ...

Fălticeni

La ~25km distanță

782 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

22.500 €
74.75 € / mp

Vand teren intravilan 381mp

Fălticeni

La ~25km distanță

301 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~25km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~25km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

6 €
0 € / mp

teren de vanzare

Cotu Băii

La ~25km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

89.680 €
13.88 € / mp

Teren cu constructie

Bunești

La ~25km distanță

6.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

46.400 €
16 € / mp

Vand teren intravilan in Radaseni lunga padure ...

Rădășeni

La ~25km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

62.000 €
60.000 €
62 € / mp

Teren de vanzare Bosanci

Bosanci

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

60.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan situat in localitatea Bos ...

Bosanci

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

20.000 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Stolniceni-Prăjescu

La ~30km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~30km distanță