Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

34.600 €
1 € / mp

Vanzare teren extravilant

Cârlibaba

34.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

15.000 €
1.83 € / mp

Teren langa padure 8179 mp , cu izvoare de munt ...

Cârlibaba

8.179 mp
8.179 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
10

65.000 €
32,500.00 € / mp

Padure cu teren de vanzare

Iedu

La ~5km distanță

2 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

55.000 €
6.95 € / mp

De vanzare Teren intravilan cu casa si anexe in ...

Moldova-Sulița

La ~15km distanță

7.912 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

220.000 €

Teren de vanzare 15 hectare in Bucovina Moldova ...

Moldova-Sulița

La ~15km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

165.000 €
205.48 € / mp

Urgent!! Oportunitate rara - Ferma de vaci, com ...

Breaza

La ~15km distanță

3 camere
803 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

40.000 €
3.32 € / mp

Teren 12.066 mp intravilan de vanzare in Bucovi ...

Breaza

La ~15km distanță

12.066 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

25.000 €
0.97 € / mp

Teren de vanzare extravilan in Bucovina Breaza ...

Breaza

La ~15km distanță

25.731 mp
25.731 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

22.000 €
25.000 €
0.85 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Bucovina Breaza ...

Breaza

La ~15km distanță

25.731 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

56.400 €
65.800 €
5.98 € / mp

Teren de vanzare 9400 mp intravilan in Bucovina ...

Breaza

La ~15km distanță

9.432 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

69.000 €
1.90 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Comuna Breaza Zona ...

Breaza

La ~15km distanță

36.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

2.560.000 €
16 € / mp

Vand 16 hectare de pasune

Breaza

La ~15km distanță

160.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

16.000 €
15.000 €
8.05 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Bucovina Breaza

Breaza

La ~15km distanță

1.988 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

590.000 €
1.18 € / mp

50 hectare teren | Moldova-Sulita | Potential t ...

Ciocănești

La ~15km distanță

500.000 mp
500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
3

50.000 €
2 € / mp

Teren extravilan

Plai

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

5.000 €
2.29 € / mp

Teren intravilan 2.182 mp in loc. Sant, jud. Bi ...

Valea Mare (Șanț)

La ~20km distanță

2.182 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
9.31 € / mp

Teren intravilan 10746 mp, front 58 ml, localit ...

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

10.746 mp
10.746 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.500 €
15.12 € / mp

Teren intravilan 1025 mp, sat Delu?-Fundu Moldo ...

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.000 €
26 € / mp

Teren de 732 mp intravilan, langa padure, aproa ...

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

93.000 €
1.75 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Fundu Moldovei

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

53.159 mp
53.159 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

32.000 €
11.15 € / mp

Teren langa PROFI Fundu Moldovei, acces din jud ...

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

2.869 mp
2.869 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

44.864 €
2.67 € / mp

Teren 2804 mp, la munte! In Bucovina Fundu Mold ...

Fundu Moldovei

La ~20km distanță

16.813 mp
16.813 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

3 luni în urmă
1

450.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 30 000 mp Iacobeni Suceava.

Iacobeni

La ~20km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

11.500 €
3.30 € / mp

Teren 3,486mp Iacobeni / Drumul Dandoaia

Iacobeni

La ~20km distanță

3.486 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
4

31.989 €
2.21 € / mp

Teren 14.485 m.p. - Iacobeni, Suceava

Iacobeni

La ~20km distanță

14.485 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

24.200 €
3.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 6941 mp, zona Mest ...

Iacobeni

La ~20km distanță

6.941 mp
6.941 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

45.000 €
2.98 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Pasul Mestecanis

Iacobeni

La ~20km distanță

15.076 mp
15.076 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 12.500 mp, zona Va ...

Coșna

La ~20km distanță

12.500 mp teren
f.s. 20 m
Bancă

10 luni în urmă
1

12.500 €
7.66 € / mp

teren intravilan 1632 mp Cosna, judet Suceava

Coșna

La ~20km distanță

1.632 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
16.29 € / mp

Teren de vanzare - 4296 MP - Bunesti

Coșna

La ~20km distanță

4.296 mp
4.296 mp teren