Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

165.000 €
169.000 €
205.48 € / mp

Urgent!! Oportunitate rara - Ferma de vaci, com ...

Breaza

3 camere
803 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

69.000 €
1.90 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Comuna Breaza Zona ...

Breaza

La ~5km distanță

36.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

25.000 €
0.97 € / mp

Teren de vanzare extravilan in Bucovina Breaza ...

Breaza

La ~5km distanță

25.731 mp
25.731 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

22.000 €
25.000 €
0.85 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Bucovina Breaza ...

Breaza

La ~5km distanță

25.731 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
17

16.000 €
15.000 €
8.05 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Bucovina Breaza

Breaza

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

56.400 €
65.800 €
5.98 € / mp

Teren de vanzare 9400 mp intravilan in Bucovina ...

Breaza

La ~5km distanță

9.432 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

40.000 €
3.32 € / mp

Teren 12.066 mp intravilan de vanzare in Bucovi ...

Breaza

La ~5km distanță

12.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
8.18 € / mp

Vand teren

Benia

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
8.18 € / mp

Vand teren

Benia

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

55.000 €
6.95 € / mp

De vanzare Teren intravilan cu casa si anexe in ...

Moldova-Sulița

La ~10km distanță

7.912 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

220.000 €

Teren de vanzare 15 hectare in Bucovina Moldova ...

Moldova-Sulița

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
9.31 € / mp

Teren intravilan 10746 mp, front 58 ml, localit ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

10.746 mp
10.746 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.500 €
15.12 € / mp

Teren intravilan 1025 mp, sat Delu?-Fundu Moldo ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.000 €
26 € / mp

Teren de 732 mp intravilan, langa padure, aproa ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

93.000 €
1.75 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Fundu Moldovei

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

53.159 mp
53.159 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

32.000 €
11.15 € / mp

Teren langa PROFI Fundu Moldovei, acces din jud ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

2.869 mp
2.869 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

44.864 €
2.67 € / mp

Teren 2804 mp, la munte! In Bucovina Fundu Mold ...

Fundu Moldovei

La ~10km distanță

16.813 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

1 săptămână în urmă
8

98.000 €
31.15 € / mp

Vindem teren intravilan in Pojorata - Suceava - ...

Pojorâta

La ~15km distanță

3.146 mp
3.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

92.000 €
95.000 €
3.07 € / mp

Teren 3 hectare Sadova Panorama Bucovinei

Sadova

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

85.000 €
41.20 € / mp

Teren intravilan 2063 mp, Campulung Moldovenesc ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

2.063 mp
2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

53.543 €
7 € / mp

Teren de vanzare 7649 mp - zona Sandru (Bucovin ...

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

7.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

3 €
0 € / mp

Teren rarau 10 min de partie extravilan

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

207.000 €
49.83 € / mp

De vanzare

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~20km distanță

4.154 mp
4.154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

10.000 €
11.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Frumosu.

Frumosu

La ~25km distanță

864 mp
864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Gura Humorului (Vama)

Vama

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

55.000 €
4.07 € / mp

Vand 13,5 ari teren constructii in burdujeni sa ...

Paltin

La ~30km distanță

13.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~30km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
0 € / mp

Vand teren la munte intravilan in Sarul Dornei ...

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~30km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~30km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.785 €
15 € / mp

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, priveli?t ...

Central, Vatra Dornei

La ~30km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren