Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

116.000 €
74.84 € / mp

persoana fizica vand teren intravilan.

Central, Tălmaciu

1.550 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

25.000 €
35.51 € / mp

Teren intravilan 704 mp Talmaciu (Armeni) utili ...

Central, Tălmaciu

704 mp
704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

75.000 €
27.78 € / mp

Teren Cisnadie 2700 mp OCAZIE/OPORTUNITATE/vari ...

Tălmaciu

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

46.398 €
100.00 € / mp

Teren intravilan in centrul orasului Talmaciu 4 ...

Central, Tălmaciu

464 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.000 €
1.07 € / mp

Vand teren agricol Craidorolt

Lazaret

La ~5km distanță

28.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
27.22 € / mp

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
15

86.000 €
92.000 €
43 € / mp

Teren intravilan Tocile ideal casa de vacanta/ ...

Sadu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 92.000 €

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Tocile ideal casa locuinta ind ...

Sadu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
5 € / mp

Terenuri de vanzare

Veștem

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.352.000 €
65 € / mp

Vand teren cu o suprafata de 20.800 mp, situat ...

Lotrioara

La ~10km distanță

20.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
70 € / mp

Parcela cu autoriza?ie de constructie

Avrig

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

54.000 €
54 € / mp

Teren intravilan Valea Avrigului

Exterior Vest, Avrig

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.500 €
39.61 € / mp

Teren de vanzare in avrig

Exterior Vest, Avrig

La ~10km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

109.000 €
21.80 € / mp

oportunitate rara - De vanzare teren intravilan ...

Central, Avrig

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

32.000 €
33.000 €
58.18 € / mp

Teren intravilan 550mp - Cisnadie, zona aerodro ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
0.01 € / mp

Teren Calea Cisnadiei

Exterior Vest, Cisnădie

La ~10km distanță

5.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

114.900 €
181.23 € / mp

Teren casa str. Chateau Thierry, Cisnadie

Exterior Vest, Cisnădie

La ~10km distanță

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

300.000 €
75 € / mp

Vindem 4000 mp teren intravilan Cisnadie

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

205.800 €
97.54 € / mp

Teren premium 2.100 mp locatie exclusiva Cisnad ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

2.110 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 205,800 € și 206.780 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.900 €
53.69 € / mp

Teren intravilan 650mp

Cisnădie

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

83.900 €
149.55 € / mp

Teren intravilan 561 mp - Calea Cisnadiei, Arhi ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

561 mp
561 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

111.900 €
110.46 € / mp

Teren, 1 013 m2,

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

1.013 mp
1.013 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.128.400 €
28 € / mp

Teren intravilan Selimbar

Bungard

La ~15km distanță

40.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
10 € / mp

Teren 2 ha Dealul Bungardului, Selimbar - Locat ...

Bungard

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

74.988 €
18 € / mp

Teren extravilan | 4166 mp | ?elimbar | proprie ...

Șelimbăr

La ~15km distanță

4.166 mp
4.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

42.000 €
36.52 € / mp

Teren 1150mp la tara, deschidere la 2 stazi

Șelimbăr

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~15km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

155.000 €
325.63 € / mp

Vand Teren Constructie Casa In Selimbar Str. Tr ...

Șelimbăr

La ~15km distanță

476 mp
476 mp teren