Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

280.000 €
183.01 € / mp

🎈 De vanzare teren constructii 1530 mp ...

Țiglari, Sibiu

1.530 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
25

550.000 €
289.47 € / mp

Teren 1900MP | Utilitati | Lacul lui Binder

Țiglari, Sibiu

1.900 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

📍Teren 16058 mp de vanzare pe str. Trac ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

2.327.919 €
1.923.900 €
144.97 € / mp

Teren intravilan 16058 mp de vanzare zona Piata ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

2.796.341 €
2.311.026 €
174.14 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, de constructii - ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

Teren intravilan 16000 mp + hale Calea Surii Mi ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

265.100 €
110 € / mp

Teren 2410 mp Zona Tineretului- Sibiu- Paraul R ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

195.500 €
85 € / mp

Vanzare teren 2300 mp Extindere Deventer Zona p ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

299.000 €
308.000 €
124.58 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sibiu

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții

Agenție

6 luni în urmă
3

265.100 €
110 € / mp

Teren 2410 mp Zona Tineretului- Sibiu- Paraul R ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

54.000 €
30 € / mp

vind teren intravilan agricol sibiu 1800 mp

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

265.100 €
110 € / mp

Teren 2410 mp Zona Tineretului- Sibiu- Paraul R ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
1

1.100.000 €
72.40 € / mp

Teren intravilan 15194 mp de in Sibiu zona Cale ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

15.194 mp teren
f.s. 56 m
Agenție

Mai mult de un an
2

900.000 €
181.67 € / mp

Teren 4954 mp pentru locuinte colective S+P+3E+ ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

4.954 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

1.584.000 €
2.319.134 €
330 € / mp

Oportunitate Unica! Teren 4.800 mp cu cert urba ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

215.000 €
383.93 € / mp

Teren constructii de vanzare zona Piata Cluj cu ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
131.58 € / mp

Teren Intravilan 1900mp, Zona D Targul Obor

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare care nu necesita PU ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp
804 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare nu necesita PUZ sup ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu 948 mp cu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare nu necesita PUZ sup ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu 948 mp cu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
10

325.000 €
255.30 € / mp

Teren 1273mp Corelativ PUD - Proiect Aparthotel ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.273 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

4 €
0 € / mp

Vand teren 7 ha pentru parc fotovoltaic!

Central, Sibiu

La ~5km distanță

70.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Tiglari, Sibiu

Tiglari, o localitate din județul Sibiu, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă se bucură de un peisaj natural deosebit și de accesibilitate la facilități esențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Tiglari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 550.000 euro, cu oferte care încep de la 550.000 euro și pot ajunge până la 1.910.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 119 euro, cu valori variind între 90 euro/m² și 289 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile din Tiglari nu includ construcții recente sau în planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Durata medie de listare: Terenurile rămân online în medie timp de 171 de zile, ceea ce reflectă o piață cu o dinamică specifică.

Tiglari reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Tiglari? Nu rata cele mai recente oferte!