Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

450 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

1.138.425 €
75 € / mp

Vand 15179 mp teren calea surii mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

15.179 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

65.884 €
45.000 €
155.02 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + utilitati 425mp in Ca ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

425 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

520.000 €
619.05 € / mp

Teren pe colt in parcul SubArini

Central, Sibiu

La ~5km distanță

840 mp
840 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

31.900 €
7.98 € / mp

Teren extravilan 4000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €
118.07 € / mp

Teren intravilan 974mp Sibiu - Versailles

Sud, Sibiu

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.464.100 €
1.210.000 €
252.43 € / mp

Teren intravilan 5800 mp - autorizatie 99 apart ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.742.279 €
1.439.900 €
290.38 € / mp

Teren intravilan pentru constructii 6000mp zona ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

603.500 €
85 € / mp

Vanzare teren intravilan 7.100mp complexul Mag ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

7.100 mp teren
f.s. 50.599998474121 m
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 603,500 € și 612.000 €
Agenție

10 luni în urmă
1

415.000 €
27.67 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 15000mp Soseaua Alba Iu ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
37 € / mp

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Nord-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

594.580 €
140 € / mp

Vand teren cu PUZ ,Calea Cisnadiei

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.247 mp
4.247 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.050.000 €
150 € / mp

Teren intravilan pentru constructii zona Calea ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
64.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare aflat in Zona Aerod ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

859 mp
859 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.500 €
125 € / mp

Teren constructii strada Macesului

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

580 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

1.130.085 €
55 € / mp

Teren industrial premium Zona Vest Sibiu 20547 ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

20.547 mp
20.547 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

100.000 €
50 € / mp

Oferta Imediata: Teren pentru Construc?ii in Da ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

77.500 €
131.80 € / mp

Teren intravilan 588 mp pentru Casa Individuala ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

588 mp
588 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 77,500 € și 78.900 €
Agenție

2 luni în urmă
3

45.000 €
37.50 € / mp

Teren 1200 mp, V AVrigului, zona deosebita

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

170.000 €
25 € / mp

Pamant I Fereastra catre Eternitate in Transilv ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

13.000 €
29.28 € / mp

Vand teren agricol de investitie in zona Calea ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

444 mp
444 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

92.000 €
46 € / mp

Teren industrial 2000 mp Autorizatie Selimbar P ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

30.000 €
84.99 € / mp

Teren 353 mp cu utilitati, Cartier Nou in Talma ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

353 mp
353 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

59.900 €
59.90 € / mp

Teren intravilan 1000 mp Calea Cisnadiei direct ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.500.000 €
150 € / mp

Teren intravilan pentru constructii zona Calea ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

39.000 €
39 € / mp

FARA COMISION | TEREN 1000 MP ?ELIMBAR ZONA TRO ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren