Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
5

99.999 €
19.93 € / mp

Teren 5000MP | Intravilan | Utilitati | Acces a ...

Nord, Sibiu

5.017 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

49.000 €
10 € / mp

Teren | 4.900 Mp | Extravilan | Calea Surii Mic ...

Nord, Sibiu

4.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

1.868.923 €
1.276.500 €
101.02 € / mp

Teren industrial cu PUZ 18500mp cu acces la aut ...

Nord, Sibiu

18.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

320.000 €
40 € / mp

Teren 8.000 mp, limita intravilan, PUZ in curs, ...

Nord, Sibiu

8.000 mp teren
f.s. 33 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

31.900 €
7.98 € / mp

Teren extravilan 4000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

49.000 €
10 € / mp

Teren extravilan 4900 mp de vanzare zona Calea ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

629.000 €
630.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan la asfalt in Sibiu zona Viile ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

30.000 €
7.14 € / mp

OPORTUNITATE: Teren 4260mp Sibiu Zona Magnolia ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

265.000 €
50 € / mp

Teren extravilan | Industrial Vest | 5300 MP | ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
17.63 € / mp

Teren | Extravilan | 2.269 MP | Daia

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

2.269 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

1.890.900 €

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

f.s. 53 m
Agenție

3 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

195.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de constructii 1.500 mp * Padu ...

Sud-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

145.000 €
172.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Bazinul de Apa

Central, Sibiu

La ~5km distanță

841 mp
841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

190.000 €
253.33 € / mp

Teren 750 mp in ?elimbar + Proiect complet casa ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp
948 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

390.000 €
13 € / mp

Teren investitie 30.000 mp Calea Surii Mici, CO ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan | 5.000 mp | Zona Industriala ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

94.500 €
171.82 € / mp

Vand teren de constructii cartier arhitectilor

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
9 € / mp

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

69.000 €
28.29 € / mp

Teren | Intravilan | 2439 MPU | Fantanele

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.439 mp
2.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

90.000 €
152.03 € / mp

Teren 592 mp | Funda?ie | Autoriza?ii la zi | P ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

592 mp
592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

238.384 €
177.520 €
95.35 € / mp

Teren industrial de vanzare cu PUZ aprobat si u ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

35.000 €
86.42 € / mp

Teren intravilan de vanzare Calea Cisnadiei, zo ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

215.000 €
348.46 € / mp

Teren de vanzare_Padurea Dumbrava

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

617 mp teren