Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

125.048 €
22 € / mp

Proprietar - teren 5684m, zona Versailles (spre ...

Exterior Vest, Sibiu

5.684 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

35.000 €
86.42 € / mp

Teren intravilan de vanzare Calea Cisnadiei, zo ...

Exterior Vest, Sibiu

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

215.000 €
348.46 € / mp

Teren de vanzare_Padurea Dumbrava

Exterior Vest, Sibiu

617 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

94.500 €
171.82 € / mp

Vand teren de constructii cartier arhitectilor

Exterior Vest, Sibiu

1 camere
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

87.990 €
491.56 € / mp

Teren de vanzare 179mp

Exterior Vest, Sibiu

179 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

72.500 €
125 € / mp

Teren constructii strada Macesului

Exterior Vest, Sibiu

580 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

52.000 €
74.29 € / mp

Vand teren Sibiu- Cristian 700 mp

Exterior Vest, Sibiu

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

106.500 €
130.000 €
50 € / mp

Oaza ta de lini?te Teren ideal pentru casa visu ...

Exterior Vest, Sibiu

2.130 mp
2.130 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

95.578 €
3.52 € / mp

Licitatie publica de vanzare imobile teren UAT ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

27.161 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

315.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.450 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

52.000 €
42.62 € / mp

Teren de vanzare marginimea Sibiului

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

65.000 €
65.26 € / mp

Teren intravilan Tropinii Noi Sibiu 996 mp

Central, Sibiu

La ~5km distanță

996 mp
996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

415.908 €
41.59 € / mp

Teren intravilan cu utilita?i pregatit pentru c ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

840.000 €
42 € / mp

Teren intravilan industrial deschiderea 79 ml s ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 79 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

320.000 €
40 € / mp

Teren 8.000 mp, limita intravilan, PUZ in curs, ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

110 €
0.20 € / mp

Teren constructie 600mp-intravilan Calea Cisnad ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

238.384 €
177.520 €
95.35 € / mp

Teren industrial de vanzare cu PUZ aprobat si u ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

135 €
0.27 € / mp

Teren pe calea cisnadiei langa uzina de apa cu ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

72.000 €
4 € / mp

18.000 Mp teren extravilan in jud Sibiu comuna ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

0 €

Proiecte de case

Central, Sibiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

145.000 €
180.35 € / mp

Vand 2 Terenuri 804 mp / 948 mp | PUZ aprobat ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

142.800 €
34 € / mp

Teren 4200 mp - Turnisor

Turnișor, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

13.000 €
29.35 € / mp

Vand sau schimb cu auto, teren 443 mp., Calea S ...

Turnișor, Sibiu

La ~5km distanță

443 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.000 €
29.28 € / mp

Vand sau schimb cu auto, teren 515 mp., Calea S ...

Turnișor, Sibiu

La ~5km distanță

444 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Sibiu

Ștrand, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Teren intravilan 7700 mp Sibiu

Ștrand, Sibiu

La ~5km distanță