Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

190.000 €
27.54 € / mp

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan – Hub ...

Exterior Sud, Sibiu

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

809 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

189.000 €
21.98 € / mp

Opotunitate investitie TEREN in Zona Padurea ...

Exterior Sud, Sibiu

8.600 mp teren
f.s. 52 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

350.000 €
20.40 € / mp

Opotunitate investitie TEREN de vanzare Zona ...

Exterior Sud, Sibiu

17.160 mp teren
f.s. 153 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.400 €
11 € / mp

Teren extravilan 2.400 mp de vânzare – Veștem, ...

Exterior Sud, Sibiu

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

31.900 €
7.98 € / mp

Teren extravilan 4000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

49.000 €
10 € / mp

Teren extravilan 4900 mp de vanzare zona Calea ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

629.000 €
630.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan la asfalt in Sibiu zona Viile ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

30.000 €
7.14 € / mp

OPORTUNITATE: Teren 4260mp Sibiu Zona Magnolia ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

265.000 €
50 € / mp

Teren extravilan | Industrial Vest | 5300 MP | ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
17.63 € / mp

Teren | Extravilan | 2.269 MP | Daia

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

2.269 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

1.890.900 €

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

f.s. 53 m
Agenție

3 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

195.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de constructii 1.500 mp * Padu ...

Sud-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

145.000 €
172.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Bazinul de Apa

Central, Sibiu

La ~5km distanță

841 mp
841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

190.000 €
253.33 € / mp

Teren 750 mp in ?elimbar + Proiect complet casa ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp
948 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

390.000 €
13 € / mp

Teren investitie 30.000 mp Calea Surii Mici, CO ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan | 5.000 mp | Zona Industriala ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

94.500 €
171.82 € / mp

Vand teren de constructii cartier arhitectilor

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
9 € / mp

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

69.000 €
28.29 € / mp

Teren | Intravilan | 2439 MPU | Fantanele

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.439 mp
2.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

90.000 €
152.03 € / mp

Teren 592 mp | Funda?ie | Autoriza?ii la zi | P ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

592 mp
592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

238.384 €
177.520 €
95.35 € / mp

Teren industrial de vanzare cu PUZ aprobat si u ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

35.000 €
86.42 € / mp

Teren intravilan de vanzare Calea Cisnadiei, zo ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

405 mp teren

Terenuri de vânzare în Exterior-Sud, Sibiu

Exterior-Sud, Sibiu, este o zonă atractivă pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această regiune oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 52.000 euro, cu oferte care încep de la 6.000 euro și ajung până la 68.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 36 euro, cu valori variind între 15 euro/m² și 119 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile pe piață pentru o medie de 168 de zile, ceea ce sugerează o activitate moderată în această zonă.

Exterior-Sud, Sibiu, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!