Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

157.500 €
25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN I 6300 MP I LA SOSEA

Exterior Est, Sibiu

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 4.400 mp in Sibiu - deschidere ...

Exterior Est, Sibiu

4.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Fâneață

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

128.900 €
78.55 € / mp

Teren 1.648 mp de vânzare – Cisnădioara, Sibiu

Exterior Est, Sibiu

1.641 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.210.000 €
208.62 € / mp

Teren intravilan 5800 mp - autorizatie 99 apart ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.138.425 €
75 € / mp

Vand 15179 mp teren calea surii mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

15.179 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

37.000 €
71.02 € / mp

Teren 521MP | INTRAVILAN | Sibiu

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
2

31.900 €
7.98 € / mp

Teren extravilan 4000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

603.500 €
85 € / mp

Vanzare teren intravilan 7.100mp complexul Mag ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

7.100 mp teren
f.s. 50.599998474121 m
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 603,500 € și 612.000 €
Agenție

10 luni în urmă
2

520.000 €
619.05 € / mp

Teren pe colt in parcul SubArini

Central, Sibiu

La ~5km distanță

840 mp
840 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

13.000 €
29.35 € / mp

Parcele de teren pentru gradina, 13000 euro zon ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

443 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

150.000 €
22.07 € / mp

Teren intravilan 6796 mp deschidere 26m in Sibi ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

675.000 €
75 € / mp

Teren cu PUZ aprobat 9000mp - Industrial Vest

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €
118.07 € / mp

Teren intravilan 974mp Sibiu - Versailles

Sud, Sibiu

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

315.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

35.138.400 €
29.040.000 €
468.51 € / mp

Teren intravilan 75000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

75.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
119.05 € / mp

Teren intravilan -462 mp |, Cisnadie, Sibiu

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

462 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.400 €
11 € / mp

Teren extravilan 2.400 mp de vânzare – Veștem, ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

155.900 €
51.97 € / mp

Teren 3.000 mp de vânzare – Calea Șurii Mici, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 26.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

861.330 €
711.843 €
109.81 € / mp

Teren industrial, 7844 mp, PUZ, zona de Vest - ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

7.844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
5 € / mp

Teren agricol extravilan, 10000 mp Sibiu

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 234 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

30.000 €
7.14 € / mp

OPORTUNITATE: Teren 4260mp Sibiu Zona Magnolia ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan industrial – 5000 mp – Zona de ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

99.999 €
19.93 € / mp

Teren 5000MP | Intravilan | Utilitati | Acces a ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

5.017 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

30.000 €
30 € / mp

TEREN DE VANZARE PENTRU HALA IN SIBIU

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

1.330.000 €
95 € / mp

Teren 14000 mp in zona suburbana, ideal pentru ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

14.000 mp
14.000 mp teren