Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
15 € / mp

Teren 2000 mp | Sebeșu de Jos | Deschidere 25 m ...

Sebeșu de Jos

2.000 mp teren
f.s. 25 m
Pădure
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €
15 € / mp

Teren arabil

Sebeșu de Sus

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

39.200 €
14 € / mp

Teren de vanzare

Turnu Roșu

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
27.22 € / mp

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

50.000 €
41.67 € / mp

Teren constructie casa de vacanta !!

Turnu Roșu

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
21

19.100 €
11.65 € / mp

Pământ I Fereastră către Eternitate în Transil ...

Racovița

La ~5km distanță

1.640 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

44.000 €
34.84 € / mp

Teren Valea Moasei, Sebesul de Sus, cu utilitat ...

Racovița

La ~5km distanță

1.263 mp
1.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Racovița

La ~5km distanță

1.737 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

58.000 €
59.000 €
7.85 € / mp

Oportunități de Investiție în Terenuri Sebesul ...

Racovița

La ~5km distanță

7.390 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

35.000 €
91.38 € / mp

Teren Intravilan cu utilitati, 383 mp

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

383 mp
383 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

20.500 €
9.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.262 mp
2.262 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

1.176.000 €
42 € / mp

Teren intravilan 28000mp de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

28.000 mp
28.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

109.000 €
15.57 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

52.000 €
85.39 € / mp

Teren 609 mp cu utilitati, Zona linistita si us ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

609 mp
609 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
35.71 € / mp

Parcelă de teren extravilan de vânzar ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

504 mp teren
f.s. 31.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

28.347 €
33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Talmaciu, ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

859 mp
859 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Paltin

La ~5km distanță

1.113 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

29.999 €
53.439 €
84.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

353 mp
353 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

12.500 €
25 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 500 mp – Tălmaciu ...

Tălmaciu

La ~5km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

47.736 €
8 € / mp

Teren de vanzare in Vii, Podul Olt

Tălmaciu

La ~5km distanță

5.967 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Paltin

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49.632 €
41.019 €
124.08 € / mp

Teren intravilan 400 mp cu autorizatie si utili ...

Tălmaciu

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

99.100 €
99.10 € / mp

Teren de vânzare în exclusivitate – Tălmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.000 €
1.07 € / mp

Vand teren agricol Craidorolt

Lazaret

La ~5km distanță

28.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

29.990 €
72.27 € / mp

Teren intravilan cu iesire la rau cu utilitati ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

415 mp
415 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

60.000 €
24.09 € / mp

Teren extravilan - Talmaciu

Vest, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.491 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

75.000 €
27.78 € / mp

Teren Cisnadie 2700 mp OCAZIE/OPORTUNITATE/vari ...

Tălmaciu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

62.000 €
95.38 € / mp

Teren de casa de vanzare str Gheorhe Lazar

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

10.000 €
2.50 € / mp

Teren de vanzare in Talmaciu zona Bratanu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

592.000 €
40 € / mp

Teren pentru Dezvoltare 14.800 mp -Vestem

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

14.800 mp
14.800 mp teren