Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
29

65.000 €
62.80 € / mp

Vindem urgent 1035mp teren intravilan in Rau Sa ...

Râu Sadului

1.035 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.490 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 783 mp – Râu Sadu ...

Râu Sadului

783 mp teren
f.s. 46 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
48.59 € / mp

Teren intravilan pentru investiții în turism mo ...

Râu Sadului

7.614 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

79.900 €
47 € / mp

Teren intravilan cu 2 case traditionale in Sibi ...

Râu Sadului

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.000 €
5 € / mp

Vand teren in Rau Sadului

Râu Sadului

6.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Râu Sadului

800 mp
800 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.000 €
Agenție

11 luni în urmă
5

39.000 €
36.83 € / mp

Teren 1059 mp in Raul Sadului Natura liniste si ...

Râu Sadului

1.059 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
9

26.500 €
18.93 € / mp

Teren 1400mp intravilan padure in statiunea Pal ...

Păltiniș

La ~10km distanță

1.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp in Păltiniș Zona V&#25 ...

Păltiniș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

45.990 €
11.93 € / mp

De vanzare teren extravilan 3854 mp acces auto ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.854 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

46.500 €
46.36 € / mp

Teren Intravilan Casa de Vacanta - 1003mp Aren ...

Păltiniș

La ~10km distanță

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

37.800 €
9 € / mp

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

4 luni în urmă
7

25.000 €
31.25 € / mp

Teren de vanzare in Paltinis, Sibiu - Intravila ...

Păltiniș

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

385.000 €
55 € / mp

TEREN DE VANZARE 7000 MP INTRAVILAN -STATIUNEA ...

Păltiniș

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

24.500 €
35 € / mp

Parcele de vis în munți – Zonă Arka Park, cu dr ...

Păltiniș

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

55.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan zona Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

57.300 €
50 € / mp

Teren /Obarsia Lotrului /DN 7A

Voineasa

La ~15km distanță

1.146 mp teren
f.s. 25 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

89.988 €
78.94 € / mp

1140mp si cabana Obarsia Lotrului Transalplina ...

Voineasa

La ~15km distanță

1.140 mp teren
f.s. 30 m
Pădure
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
12

53.000 €
10.51 € / mp

Royal Imobiliare-Vanzare Teren Zona Voineasa

Voineasa

La ~15km distanță

5.041,41 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

90.270 €
2.147.483.647 €
30 € / mp

vând teren 3000 mp intravilan Lac Vidra, Voinea ...

Voineasa

La ~15km distanță

3.009 mp teren
f.s. 15 m
Pădure
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Vânzare teren 10.000 mp – Zonă ...

Voineasa

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

126.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare obarsia lotrului langa partie

Voineasa

La ~15km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.275.330 €
30 € / mp

Terenuri, Obarsia Lotrului, Trans Alpina Ski Re ...

Voineasa

La ~15km distanță

42.511 mp teren
f.s. 84 m
Pădure
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
2

45.000 €
45 € / mp

Vânzare teren 1000 mp – Lâng&#2 ...

Voineasa

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

60.744 €
12 € / mp

Teren Voineasa

Voineasa

La ~15km distanță

5.062 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Râu Sadului, Județul Sibiu

Râu Sadului, o localitate pitorească din județul Sibiu, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și accesibilitatea la facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 58.000 euro, cu oferte care încep de la 47.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.