Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
3

189.000 €
9.45 € / mp

VAND 20000 MP TEREN INTRAVILAN CU 2 LACURI RACO ...

Racovița

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
3

210.000 €
10.50 € / mp

Vand 20000 mp teren cu 2 lacuri Racovita

Racovița

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

58.000 €
59.000 €
7.85 € / mp

Oportunități de Investiție în Terenuri Sebesul ...

Racovița

7.390 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
21

19.100 €
11.65 € / mp

Pământ I Fereastră către Eternitate în Transil ...

Racovița

1.640 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Racovița

1.737 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

44.000 €
34.84 € / mp

Teren Valea Moasei, Sebesul de Sus, cu utilitat ...

Racovița

1.263 mp
1.263 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

200.000 €
10.95 € / mp

Teren intravilan 18.259 mp + construcție indust ...

Mârșa

La ~5km distanță

18.259 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
3

71.820 €
45 € / mp

Parcele teren industrial, hale parcul industria ...

Mârșa

La ~5km distanță

1.596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

30.000 €
15 € / mp

Teren arabil

Sebeșu de Sus

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare – 4.000 mp la intrare in Bradu ...

Bradu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
10

25.000 €
29.000 €
29.07 € / mp

Teren intravilan | 860 mp | Deschidere 16 m | P ...

Bradu

La ~5km distanță

860 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
11.33 € / mp

VAND 7500 MP TEREN ZONA BRADU

Bradu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

120.000 €
129.000 €
23.40 € / mp

Teren cu cabane A-Frame și priveliște către Mun ...

Bradu

La ~5km distanță

5.129 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

81.999 €
10.93 € / mp

Teren de 7.500 mp de vânzare în Bradu, Avrig-CO ...

Bradu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
12

125.000 €
24.37 € / mp

Teren | Intravilan | 5129 MP | 2 Cabane AFrame ...

Bradu

La ~5km distanță

5.129 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95.000 €
9.50 € / mp

Teren | Sat Bradu, Jud. Sibiu | Ideal Cabane A- ...

Bradu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

73.000 €
7.30 € / mp

Teren | Extravilan | Oportunitate Investiție | ...

Bradu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
22 € / mp

Teren cu potențial turistic I Bradu I Vedere Pa ...

Bradu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
7 € / mp

Vand teren in Bradu

Bradu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

62.300 €
7 € / mp

Vand teren extravilan 8900 mp

Bradu

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

36.500 €

Teren de vanzare Bradu | Geamana

Bradu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

7.500 €
15 € / mp

Teren 500 mp în Bradu, Sibiu – 7500 € – Zonă li ...

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
15 € / mp

Teren 2000 mp | Sebeșu de Jos | Deschidere 25 m ...

Sebeșu de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 25 m
Pădure
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
3

68.000 €
34 € / mp

Teren Intravilan – Valea Avrigului, 2000 mp

Avrig

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 70.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

99.900 €
19.98 € / mp

Teren intravilan 5000mp Valea Avrigului zona Pa ...

Avrig

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 109.900 €
Agenție

Mai mult de un an
5

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1000 mp in Avrig zo ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

38.000 €
38 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp cu PUZ - locatie deos ...

Periferie, Avrig

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

284.800 €
32 € / mp

Teren Intravilan in Avrig zona Valea Avrigului ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

45.000 €
36 € / mp

Teren intravilan 1250 mp de vanzare in Avrig zo ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

34.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Avrig zona Valea ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții