Proprietăți unice: 138
Proprietari: 138
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

142.800 €
34 € / mp

Teren 4200 mp - Turnisor

Turnișor, Sibiu

4.200 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

0 €

Proiecte de case

Central, Sibiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Sibiu

Ștrand, Sibiu

2.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

4.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

18.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
25 € / mp

Vanzare teren intravilan

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.400 €
11 € / mp

teren de vanzare Transfagara?an

Cârțișoara

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

168.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare la marginea padurii, aproape d ...

Sibiel

16.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

37.000 €

Vand teren 750 mp intravilan construibil Avrig ...

Central, Avrig

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

55.000 €
36.67 € / mp

persoana fizica vand teren intravilan 1500m2

Central, Sibiu

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

720.000 €
80 € / mp

Teren Zona industriala Vest

Vest, Sibiu

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

8.000 €
4.60 € / mp

Vand Teren Intravilan

Dealu Frumos

1.739 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

24.500 €

Teren Intravilan Sibiu

Șura Mare

Proprietar
Comision 0%

Azi
6

141.135 €
13.27 € / mp

Vand teren la Paltinis langa Sibiu

Paltin

10.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

25.000 €

Teren, loc de casa, zona lini?tita

Central, Tălmaciu

Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
5

55.000 €
4.78 € / mp

vand teren extravilan Faneata 11500mp ( impadur ...

Micăsasa

11.500 mp teren