Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

130.000 €
34.97 € / mp

Teren Intravilan I 3717 mp I Zona Turistica Por ...

Porumbacu de Sus

3.717 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
45.65 € / mp

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Sus

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

42.000 €
20 € / mp

Teren | Intravilan | 2100MP | Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

2.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 500 mp in Porumbacu de Sus, Si ...

Porumbacu de Sus

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

115.000 €
29.49 € / mp

Teren intravilan 3900 mp Porumbacu de Sus, Sibi ...

Porumbacu de Sus

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

98.000 €
26.49 € / mp

Teren intravilan in Sibiu Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

120.000 €
26.09 € / mp

Teren in zona turistica Porumbacu de Sus, 4600 ...

Porumbacu de Sus

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

230.000 €
50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
24 € / mp

Teren Valea Avrigului !

Porumbacu de Sus

2.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

58.500 €
19.50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

84.920 €
22 € / mp

Teren intravilan | 3860 mp în Sărata | ideal pe ...

Sărata

La ~5km distanță

3.860 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

36.001 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Valea Avrigului-P ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

60.000 €
67.500 €
24 € / mp

Teren de vânzare EXTRAVILAN | Porumbacu de Jos

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Pădure
Extravilan

Agenție

2 luni în urmă
2

160.000 €
20 € / mp

Teren extravilan Valea Avrigului 8000mp zona Pa ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
45.65 € / mp

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

130.500 €
32.63 € / mp

Teren Intravilan I 3717 mp I Zona Turistica Por ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

19.500 €
17.49 € / mp

Teren 1100mp pe Valea Avrigului

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

1.115 mp
1.115 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

14.900 €
24.83 € / mp

Teren 600mp pe Valea Avrigului

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
25 € / mp

Teren | Intravilan | 1800 MPU | Porumbacu de Jo ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

126.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare 3600 mp, Valea Avrigului, Sibi ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

115.500 €
35 € / mp

Teren | Intravilan | 3300 MP | Porumbacu de Jos

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

615.000 €
24.12 € / mp

Teren 25.500 mp Valea Avrigului

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

25.500 mp
25.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

85.653 €
88.500 €
31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1350+1413 mp zona V ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.763 mp
2.763 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

39.000 €
6.70 € / mp

OCAZIE: TEREN + IAZ, 5820mp, Zona Pitoreasca Co ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

5.820 mp
5.820 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

65.000 €
33.61 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare 1934mp la Brambura ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

1.934 mp
1.934 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

50.000 €
25 € / mp

Teren Valea Avrigului - zona turistica 2000mp

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
14

55.000 €
9.17 € / mp

Vanzare teren ?i casa

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

31.421 €
18.30 € / mp

Teren INTRAVILAN in Porumbacu de Jos- 1717 mp- ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

1.717 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
15

45.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2500mp pe Valea Avrigului,opt ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

260.000 €
63.31 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan, ttrifazic 44kw ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4.107 mp
4.107 mp teren

Terenuri de vânzare în Porumbacu de Sus, Județul Sibiu

Porumbacu de Sus, situat în inima județului Sibiu, este o localitate pitorească, ideală pentru cei care caută un loc liniștit, dar accesibil pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 42.000 euro, cu oferte ce încep de la 13.000 euro și ajung până la 230.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 26 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 57 euro/m², oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață stabilă, dar cu oportunități de negociere.

Porumbacu de Sus reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având un potențial de dezvoltare și un mediu natural deosebit. Ești pregătit să descoperi oportunitățile din această zonă? Explorează acum terenurile de vânzare în Porumbacu de Sus!