Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
14

55.000 €
9.17 € / mp

Vanzare teren ?i casa

Porumbacu de Jos

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
70 € / mp

Parcela cu autoriza?ie de constructie

Avrig

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

54.000 €
54 € / mp

Teren intravilan Valea Avrigului

Exterior Vest, Avrig

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

109.000 €
21.80 € / mp

oportunitate rara - De vanzare teren intravilan ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.500 €
39.61 € / mp

Teren de vanzare in avrig

Exterior Vest, Avrig

La ~5km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

14.000 €
15.400 €
12.73 € / mp

Vand teren extravilan pe Valea Avrigului

Exterior Vest, Avrig

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

45.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Avrig

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
5 € / mp

Vand teren (ideal pentru cabana-Hosman )

Hosman

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
7 € / mp

Vand teren in Bradu

Bradu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
32.56 € / mp

Teren de vanzare de 8600 mp

Roșia

La ~15km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

La ~15km distanță

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

La ~15km distanță

18.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

45.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare

Arpașu de Sus

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
5 € / mp

Terenuri de vanzare

Veștem

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
27.22 € / mp

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~15km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

46.398 €
100.00 € / mp

Teren intravilan in centrul orasului Talmaciu 4 ...

Central, Tălmaciu

La ~20km distanță

464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

25.000 €
35.51 € / mp

Teren intravilan 704 mp Talmaciu (Armeni) utili ...

Central, Tălmaciu

La ~20km distanță

704 mp
704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.000 €
1.07 € / mp

Vand teren agricol Craidorolt

Lazaret

La ~20km distanță

28.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

75.000 €
27.78 € / mp

Teren Cisnadie 2700 mp OCAZIE/OPORTUNITATE/vari ...

Tălmaciu

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

116.000 €
74.84 € / mp

persoana fizica vand teren intravilan.

Central, Tălmaciu

La ~20km distanță

1.550 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28 €
1.128.400 €
0 € / mp

Teren intravilan Selimbar

Bungard

La ~20km distanță

40.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
10 € / mp

Teren 2 ha Dealul Bungardului, Selimbar - Locat ...

Bungard

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

49.500 €
2.54 € / mp

Teren extravilan agricol arabil 19501 mp de van ...

Vurpăr

La ~20km distanță

19.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~20km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

74.988 €
18 € / mp

Teren extravilan | 4166 mp | ?elimbar | proprie ...

Șelimbăr

La ~20km distanță

4.166 mp
4.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

42.000 €
36.52 € / mp

Teren 1150mp la tara, deschidere la 2 stazi

Șelimbăr

La ~20km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

48.000 €
48 € / mp

Vand teren in Selimbar

Șelimbăr

La ~20km distanță

1.000 mp teren