Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp in Păltiniș Zona V&#25 ...

Păltiniș

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

25.000 €
31.25 € / mp

Teren de vanzare in Paltinis, Sibiu - Intravila ...

Păltiniș

800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

385.000 €
55 € / mp

TEREN DE VANZARE 7000 MP INTRAVILAN -STATIUNEA ...

Păltiniș

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

37.800 €
9 € / mp

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Păltiniș

4.200 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

26.500 €
18.93 € / mp

Teren 1400mp intravilan padure in statiunea Pal ...

Păltiniș

1.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

46.500 €
46.36 € / mp

Teren Intravilan Casa de Vacanta - 1003mp Aren ...

Păltiniș

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

55.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan zona Paltinis

Păltiniș

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

24.500 €
35 € / mp

Parcele de vis în munți – Zonă Arka Park, cu dr ...

Păltiniș

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

45.990 €
11.93 € / mp

De vanzare teren extravilan 3854 mp acces auto ...

Păltiniș

3.854 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

79.900 €
47 € / mp

Teren intravilan cu 2 case traditionale in Sibi ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
48.59 € / mp

Teren intravilan pentru investiții în turism mo ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

7.614 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
29

65.000 €
62.80 € / mp

Vindem urgent 1035mp teren intravilan in Rau Sa ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

1.035 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €
5 € / mp

Vand teren in Rau Sadului

Râu Sadului

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Râu Sadului

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.000 €
36.83 € / mp

Teren 1059 mp in Raul Sadului– Natura liniste ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

1.059 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

68.000 €
136.000 €
39.91 € / mp

Teren extravilan 1704 mp in Gura Raului, utilit ...

Gura Râului

La ~10km distanță

1.704 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

820 €
1 € / mp

Teren pentru cabana, intabulat - Gura Raului zo ...

Gura Râului

La ~10km distanță

820 mp
820 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

462.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rasinari ...

Gura Râului

La ~10km distanță

6.600 mp
6.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

145.260 €
10 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare in Paltinis - Oport ...

Gura Râului

La ~10km distanță

14.526 mp
14.526 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

61.700 €
120.04 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Rasinari 514 mp

Gura Râului

La ~10km distanță

514 mp
514 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

66.000 €
45.52 € / mp

Teren in zona superba, toate utilitatile, acces ...

Gura Râului

La ~10km distanță

1.450 mp
1.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.500 €
22.53 € / mp

VANZARE TEREN EXTRAVILAN | GURA RAULUI, SIBIU | ...

Gura Râului

La ~10km distanță

821 mp
821 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

38.880 €
40 € / mp

O oportunitate care iti atinge sufletul: Teren ...

Gura Râului

La ~10km distanță

972 mp
972 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

89.000 €
17.87 € / mp

Teren cu peisaj spectaculos în Gura Râului – mu ...

Gura Râului

La ~10km distanță

4.981 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
8

18.964 €
11 € / mp

Panorama deasupra lumii Teren de poveste Gura R ...

Gura Râului

La ~10km distanță

1.724 mp
1.724 mp teren

Terenuri de vânzare în Păltiniș, Județul Sibiu

Păltiniș, situat în inima Munților Cindrel, este o destinație populară pentru iubitorii de natură și sporturi de iarnă, fiind cunoscut pentru stațiunea sa montană. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Păltiniș, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte care încep de la 23.555 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 385.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori ce variază de la 6 euro/m² pentru terenurile mai puțin solicitate până la 55 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile pe piață pentru o medie de 168 de zile, indicând o cerere constantă.

Păltiniș reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru dezvoltări turistice. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile în această zonă montană deosebită?