Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
5

55.000 €
4.78 € / mp

vand teren extravilan Faneata 11500mp ( impadur ...

Micăsasa

11.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Valea Lungă

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

30.000 €
54.55 € / mp

Vand Cabana cu terasa si loc joaca

Târnava

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
39.33 € / mp

Teren intravilan 1017mp de vanzare in Ru?i Pe c ...

Ruși

La ~15km distanță

1.017 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

50.000 €
39.59 € / mp

Teren intravilan 1263 mp de vanzare Rusi, la 20 ...

Ruși

La ~15km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

65.000 €
5.03 € / mp

teren Loamnes Sibiu

Loamneș

La ~15km distanță

12.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.000 €
25 € / mp

Parcela de pamant 800mp2, intravilan, in sat Ar ...

Armeni

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

72.000 €
73.000 €
147.84 € / mp

Teren zona chereteu, Str Ion Agarbiceanu

Exterior Vest, Blaj

La ~20km distanță

487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

118.650 €
7 € / mp

teren si padure de vanzare la Oiejdea terenul s ...

Blaj

La ~20km distanță

16.950 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan

Blaj

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

40 €
0.02 € / mp

Vand teren extravilan

Vest, Blaj

La ~20km distanță

1.863 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

35.000 €
125 € / mp

Teren zona Chereteu

Blaj

La ~20km distanță

280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

12.000 €
0.47 € / mp

Teren agricol 25.400 m.p. Craciunelu de Jos | B ...

Central, Blaj

La ~20km distanță

25.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

486.000 €
54 € / mp

teren parcele Medias zona rezidentiala

Central, Mediaș

La ~20km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
3.89 € / mp

18000 mp teren extravilan in judetul Sibiu 4 eu ...

Mihăileni

La ~20km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

415.908 €
41.67 € / mp

Teren intravilan cu utilități – pregătit pentru ...

Central, Ocna Sibiului

La ~25km distanță

9.981 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

79.920 €
53.67 € / mp

Loturi industriale PUZ aprobat, utilita?i, acce ...

Ocna Sibiului

La ~25km distanță

1.489 mp
1.489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5.000 €
0.13 € / mp

Vand teren agricol

Gusu

La ~25km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

100.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Hamba

Hamba

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

55 €
0.06 € / mp

Vand teren in Hamba

Hamba

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

109.250 €
115.000 €
95 € / mp

Teren intravilan Hamba, ?ura Mare, jud. Sibiu 1 ...

Hamba

La ~25km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

32.500 €
65 € / mp

Teren Sibiu-Daia Noua - 500mp

Ludoș

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

52.800 €
11 € / mp

Teren intravilan-extravilan Bucerdea

Bucerdea Grânoasă

La ~25km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Vand teren 800mp

Șilea

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

125.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 1250 mp cu priveli?te superba ...

Șura Mare

La ~25km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150.000 €
86.21 € / mp

Teren intravilan Hamba

Șura Mare

La ~25km distanță

1.740 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

La ~25km distanță

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

24.500 €

Teren Intravilan Sibiu

Șura Mare

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

49.500 €
2.54 € / mp

Teren extravilan agricol arabil 19501 mp de van ...

Vurpăr

La ~25km distanță

19.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~30km distanță

1.480 mp teren
Construcții