Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8.500 €
4.05 € / mp

Livada teren 2100mp

Gârbova

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

39.100 €
17 € / mp

VAND URGENT TEREN INTRAVILAN

Săsciori

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

34.000 €
17 € / mp

Vând teren in zona " între pârao" , zonă foart ...

Săsciori

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16.500 €
13.72 € / mp

Teren de vanzare in Valea Tonii

Sebeșel

La ~15km distanță

1.203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.000 €
38.20 € / mp

Teren de vanzare in Sibiel- intravilan, de cons ...

Central, Săliște

La ~15km distanță

890 mp
890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

54.630 €
30 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Săliște

La ~15km distanță

1.821 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

63.000 €
59.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare - 1060mp, zona lini ...

Vale

La ~15km distanță

1.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

108.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare 5.400 mp Comuna ?pring, jud. A ...

Șpring

La ~20km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

62.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan

Orlat

La ~20km distanță

1.550 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.000 €
5 € / mp

Vand teren extravilan in localitatea Orlat , Si ...

Orlat

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

61.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Orlat

Orlat

La ~20km distanță

3.050 mp
3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.400 €
4 € / mp

Teren agricol in apropiere de Sebe?, jud. Alba

Central, Sebeș

La ~20km distanță

42.600 mp
42.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

32.500 €
65 € / mp

Teren Sibiu-Daia Noua - 500mp

Ludoș

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

85.000 €
7.95 € / mp

Teren intravilan de Vanzare Langa autostrada A1 ...

Pianu

La ~25km distanță

10.693 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15 €
0 € / mp

De vanzare 2 parcele de teren in Pianu de Sus s ...

Pianu

La ~25km distanță

3.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5.000 €
0.13 € / mp

Vand teren agricol

Gusu

La ~25km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
0.03 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Lancram (Sebes) 1243 m ...

Lancrăm

La ~25km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20.100 €
3 € / mp

Vand teren agricol Lancram

Lancrăm

La ~25km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

60.000 €
15 € / mp

teren intravilan

Central, Cugir

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

12 €
0 € / mp

Vand teren casa/cabana

Cugir

La ~25km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic, cu privelist ...

Central, Cugir

La ~25km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

La ~25km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.000 €
5 € / mp

vand teren agricol

Oarda

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

51.900 €
74.14 € / mp

Teren de 700mp, acces asfaltat, utilita?i

Cristian

La ~25km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

172.500 €
15 € / mp

Teren Cristian 11.500 mp

Cristian

La ~25km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

35.000 €

Teren intravilan Cristian

Cristian

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

42.000 €
69.19 € / mp

Vand teren Sura Mica

Rusciori

La ~25km distanță

607 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

11.200 €
8 € / mp

Vand teren in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~30km distanță

1.400 mp teren