Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
3

31.000 €
23.85 € / mp

Teren Intravilan constructii 1300 mp - 20 ml de ...

Cornățel

1.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

72.315 €
15 € / mp

Teren Extravilan cu Vedere spre Munti \ Sibiu - ...

Roșia

La ~5km distanță

4.821 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
8

63.000 €
35 € / mp

Parcele de teren intravilan constructie case-zo ...

Roșia

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

Teren de vanzare Daia Noua Sibiu - Ideal casa s ...

Roșia

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile si drum a ...

Roșia

La ~5km distanță

250 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare intrare in Daia, aproape de Si ...

Roșia

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
22.000 €
52 € / mp

Teren Extravilan de vanzare in Ocna Sibiului- 5 ...

Roșia

La ~5km distanță

250 mp
250 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

31.000 €
23.85 € / mp

Teren Intravilan constructii 1300 mp - 20 ml de ...

Roșia

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

73.000 €
36.50 € / mp

Teren 2000 mp, Daia Noua, str. Orizontului, uti ...

Roșia

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

157.500 €
25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN I 6300 MP I LA SOSEA

Roșia

La ~5km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

63.000 €
35 € / mp

Parcele de teren intravilan constructie case-zo ...

Roșia

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

55.000 €
27.61 € / mp

🏡 teren pentru cabane Sibiu, 1992 mp, D ...

Roșia

La ~5km distanță

1.992 mp teren
f.s. 8 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

29.000 €
43.54 € / mp

Teren intravilan 666 mp | Daia Rosia | 2 deschi ...

Roșia

La ~5km distanță

666 mp
666 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
59.26 € / mp

Teren intravilan I Daia Noua I Deschidere 22 m ...

Roșia

La ~5km distanță

675 mp
675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
32.56 € / mp

Teren de vanzare de 8600 mp

Roșia

La ~5km distanță

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.376 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 277 mp - Daia ...

Roșia

La ~5km distanță

277 mp
277 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.880 €
88 € / mp

Teren intravilan, 260mp, deschidere 13m, Daia n ...

Roșia

La ~5km distanță

260 mp
260 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 250 mp - Daia ...

Roșia

La ~5km distanță

250 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 23.760 €
Agenție

9 luni în urmă
8

29.000 €
43.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare Daia, Sibiu 665 mp

Roșia

La ~5km distanță

665 mp
665 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
35 € / mp

Teren INTRAVILAN in Sibiu, Campsor- Pret atract ...

Roșia

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

158.000 €
79 € / mp

TEREN INTRAVILAN PREMIUM 2.000 MP LA DRUM JUDET ...

Roșia

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

35.000 €
16.68 € / mp

Teren constructii casa/cabana 2000 mp Valea Hrt ...

Roșia

La ~5km distanță

2.098 mp
2.098 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

30.000 €
46.15 € / mp

Teren intravilan Dealul Daii

Roșia

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

109.900 €
70 € / mp

Teren intravilan 1570 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Roșia

La ~5km distanță

1.570 mp
1.570 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
100 € / mp

Teren INTRAVILAN in Daia Noua- Constructie casa ...

Roșia

La ~5km distanță

250 mp
250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
80 € / mp

Vand teren Daia Noua

Roșia

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
105.88 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + utilitati 425mp in Ca ...

Roșia

La ~5km distanță

425 mp
425 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

214.800 €
40 € / mp

Teren de vanzare Daia Sibiu

Roșia

La ~5km distanță

5.370 mp
5.370 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

22.000 €
44.99 € / mp

Parcele intravilane de vanzare in Sibiu, zona D ...

Roșia

La ~5km distanță

489 mp
489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol