Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

64.000 €
34.99 € / mp

Teren intravilan | 1829mp | Cârțișoara

Cârțișoara

1.829 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

21.000 €
14 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Cârțișoara | Vede ...

Cârțișoara

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
9.19 € / mp

Teren extravilan 2719mp - zona Cârțișoara

Cârțișoara

2.719 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

162.000 €
24.92 € / mp

Teren extravilan 6.500 mp – Cârțișoara | Comisi ...

Cârțișoara

6.500 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
5

89.500 €
80.41 € / mp

Teren intravilan 1.113 mp – deschidere la DN7C ...

Cârțișoara

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

52.200 €
29 € / mp

Teren extravilan de vânzare | Cârțișoara | 1800 ...

Cârțișoara

1.800 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
6

70.000 €
30.43 € / mp

Teren extravilan 2.300 mp – Cârțișoara, județul ...

Cârțișoara

2.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

15.900 €
31.18 € / mp

Parcele teren Transfagarasan - 463mp - 510mp - ...

Cârțișoara

510 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.400 €
11 € / mp

teren de vanzare Transfagara?an

Cârțișoara

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

18.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

2.100 mp teren

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

31.500 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare - Arpasul de Sus

Arpașu de Sus

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

84.920 €
22 € / mp

Teren intravilan | 3860 mp în Sărata | ideal pe ...

Sărata

La ~5km distanță

3.860 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

17.000 €
5.67 € / mp

Teren Extravilan situat la intersectia DN1 cu T ...

Cârța

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

35.000 €
4.38 € / mp

Teren 8000 mp I Intravilan I Utilitati- Vurpar

Ucea

La ~10km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

160.000 €
15.90 € / mp

Ferma de Vanzare Oportunitate Unica!

Ucea

La ~10km distanță

10.065 mp
10.065 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.000 €
0.06 € / mp

OFERTA Teren 18100mp pentru proiect turistic cu ...

Colun

La ~10km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
31

58.200 €
10 € / mp

Oferta teren 5820mp optim casa de vacanta -zon ...

Colun

La ~10km distanță

5.820 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

58.500 €
19.50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
24 € / mp

Teren Valea Avrigului !

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

115.000 €
29.49 € / mp

Teren intravilan 3900 mp Porumbacu de Sus, Sibi ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 500 mp in Porumbacu de Sus, Si ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

42.000 €
20 € / mp

Teren | Intravilan | 2100MP | Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
45.65 € / mp

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

130.000 €
34.97 € / mp

Teren Intravilan I 3717 mp I Zona Turistica Por ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.717 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

98.000 €
26.49 € / mp

Teren intravilan in Sibiu Porumbacu de Sus

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

120.000 €
26.09 € / mp

Teren in zona turistica Porumbacu de Sus, 4600 ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

230.000 €
50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Cârțișoara, Județul Sibiu

Cârțișoara, situată în inima județului Sibiu, este o zonă pitorească, cunoscută pentru peisajele sale montane și apropierea de atracții turistice precum Transfăgărășanul. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 13.000 euro, cu oferte care încep de la 3.600 euro și ajung până la 15.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 250 euro/m², oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 46 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Zona oferă oportunități variate pentru construcții rezidențiale sau comerciale, având un potențial de dezvoltare semnificativ.

Cârțișoara reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, într-o zonă cu un peisaj natural deosebit. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de vânzare în Cârțișoara!