Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

62.300 €
7 € / mp

Vand teren extravilan 8900 mp

Bradu

8.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

36.500 €

Teren de vanzare Bradu | Geamana

Bradu

Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
22 € / mp

Teren cu potențial turistic I Bradu I Vedere Pa ...

Bradu

2.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

73.000 €
7.30 € / mp

Teren | Extravilan | Oportunitate Investiție | ...

Bradu

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95.000 €
9.50 € / mp

Teren | Sat Bradu, Jud. Sibiu | Ideal Cabane A- ...

Bradu

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
12

125.000 €
24.37 € / mp

Teren | Intravilan | 5129 MP | 2 Cabane AFrame ...

Bradu

5.129 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

81.999 €
10.93 € / mp

Teren de 7.500 mp de vânzare în Bradu, Avrig-CO ...

Bradu

7.500 mp teren
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

120.000 €
129.000 €
23.40 € / mp

Teren cu cabane A-Frame și priveliște către Mun ...

Bradu

5.129 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
11.33 € / mp

VAND 7500 MP TEREN ZONA BRADU

Bradu

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

25.000 €
29.000 €
29.07 € / mp

Teren intravilan | 860 mp | Deschidere 16 m | P ...

Bradu

860 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

7.500 €
15 € / mp

Teren 500 mp în Bradu, Sibiu – 7500 € – Zonă li ...

Bradu

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare – 4.000 mp la intrare in Bradu ...

Bradu

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70.000 €
7 € / mp

Vand teren in Bradu

Bradu

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

175.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp | Valea Avrigului | f ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

21.000 €
35.84 € / mp

Vânzare, parcele teren intravilan Valea Avrigul ...

Avrig

La ~5km distanță

586 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

44.000 €
22 € / mp

SUPER OFERTA! Teren 2000mp - Valea Avrigului, S ...

Est, Avrig

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
10

52.800 €
22 € / mp

SUPER PRET! Teren 2400 mp Valea Avrigului SIBIU

Est, Avrig

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

22.000 €
22 € / mp

SUPER OFERTA! Teren 1000 mp, Vl. Avrigului SIB ...

Est, Avrig

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

104.500 €
26.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4007 MP I VALEA AVRIGULUI

Periferie, Avrig

La ~5km distanță

4.007 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
70 € / mp

Parcela cu autoriza?ie de constructie

Avrig

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

17.500 €
31.82 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vanzare pe Valea Avr ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 17,500 € și 19.000 €
Agenție

10 luni în urmă
10

16.500 €
32.16 € / mp

Teren de vanzare 500mp in spate la BRAMBURA PAR ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

513 mp
513 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

118.000 €
27.16 € / mp

Teren in suprafata de 4345 mp, Avrig

Avrig

La ~5km distanță

4.345 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

25.500 €
34.27 € / mp

TEREN INTRAVILAN! 744 mp de vanzare pe Valea Av ...

Exterior Vest, Avrig

La ~5km distanță

744 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

38.000 €
38 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp cu PUZ - locatie deos ...

Periferie, Avrig

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

284.800 €
32 € / mp

Teren Intravilan in Avrig zona Valea Avrigului ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

45.000 €
36 € / mp

Teren intravilan 1250 mp de vanzare in Avrig zo ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

34.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Avrig zona Valea ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

100.000 €
1.72 € / mp

VAND TEREN CU LACURI LA AVRIG

Avrig

La ~5km distanță

58.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

112.000 €
13.33 € / mp

Teren extravilan 8400 mp de vanzare pe Valea Av ...

Central, Avrig

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Bradu, Județul Sibiu

Bradu, situat în apropierea orașului Sibiu, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, dar accesibil, fiind o alegere atractivă pentru familii și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Bradu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte care încep de la 8.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 80.000 euro, oferind astfel opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 16 euro, cu valori ce variază între 8 euro/m² și 36 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 122 de zile, indicând o piață activă, dar cu o disponibilitate mai lungă pentru negociere.

Bradu se prezintă ca o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Bradu!