Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

73.420 €
10 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIONALĂ – TEREN INTRAVILAN ...

Alma

7.342 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

24.500 €
33.79 € / mp

Teren Intravilan cu cabana in satul transilvane ...

Alma

725 mp
725 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

98.000 €
13.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Alma jud. Sibiu ...

Alma

7.342 mp teren
f.s. 54 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
20.37 € / mp

Teren Hoghilag/Dumbraveni Strada Principala

Central, Dumbrăveni

La ~5km distanță

3.436 mp
3.436 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

48.000 €
41.38 € / mp

Teren Darlos zona centrala / Strada Principala

Dârlos

La ~5km distanță

1.160 mp
1.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

17.000 €
2.43 € / mp

Teren extravilan in Hoghilag, jud. Sibiu

Hoghilag

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
15

44.434 €
2.30 € / mp

Teren 19,319mp Hoghilag / Strada Principala

Hoghilag

La ~10km distanță

19.319 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

21.000 €
3 € / mp

Teren 7000mp Hoghilag / Strada Principala

Hoghilag

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

70.000 €
20.37 € / mp

Teren Hoghilag/Dumbraveni Strada Principala

Hoghilag

La ~10km distanță

3.436 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

180.000 €
21.95 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zonă cu potențial ...

Nord-Est, Mediaș

La ~10km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

180.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan de 8.000 mp – Oportunitate str ...

Nord-Vest, Mediaș

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

45.000 €
55.62 € / mp

Teren de vanzare-Cartier Greweln

Nord, Mediaș

La ~10km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

240.800 €
28 € / mp

Teren intravilan 8,600mp Medias / Strada Stadio ...

Mediaș

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

29.505 €
15 € / mp

Teren intravilan 2000mp, langa barajul Ighis

Vest, Mediaș

La ~10km distanță

1.967 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
5

176.863 €
146.168 €
19.44 € / mp

Teren intravilan 18 loturi suprafata totala 910 ...

Central, Mediaș

La ~10km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

100.000 €
23.64 € / mp

Teren intravilan cu vedere panoramică 4230mp – ...

Exterior Nord, Mediaș

La ~10km distanță

4.230 mp teren
f.s. 103 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
3

8.386 €
8.39 € / mp

teren Medias, 1000 mp

Central, Mediaș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

102.500 €
25 € / mp

Teren 4,100mp Medias / Strada 1 Decembrie

Est, Mediaș

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

790.424 €
29 € / mp

Teren intravilan de aproape 3 ha la liziera păd ...

Nord-Vest, Mediaș

La ~10km distanță

27.256 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
13

310.000 €
337.040 €
20.23 € / mp

Teren 15,320mp Medias / Strada Episcop Ioan Bob

Central, Mediaș

La ~10km distanță

15.320 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
27.05 € / mp

Teren 5,546mp Medias / Strada Pinului

Central, Mediaș

La ~10km distanță

5.546 mp
5.546 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
20

39.900 €
47.39 € / mp

Teren intravilan Medias- zona Mosnei

Est, Mediaș

La ~10km distanță

842 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
14.38 € / mp

Teren intravilan pentru casa din doua parcele a ...

Vest, Mediaș

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

11.000 €
3.94 € / mp

Teren agricol, Media?

Central, Mediaș

La ~10km distanță

2.793 mp
2.793 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

32.900 €
31.000 €
58.86 € / mp

Teren 559mp Medias / Strada Iasomiei

Central, Mediaș

La ~10km distanță

559 mp
559 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
14.38 € / mp

Teren intravilan pentru casa din doua parcele a ...

Central, Mediaș

La ~10km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.000 €
62.18 € / mp

Teren 788mp Medias / Strada Wewern

Central, Mediaș

La ~10km distanță

788 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
27.05 € / mp

Teren 5,546mp Medias / Strada Pinului

Central, Mediaș

La ~10km distanță

5.546 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

2 luni în urmă
6

337.040 €
22 € / mp

Teren 15,320mp Medias / Strada Episcop Ioan Bob

Central, Mediaș

La ~10km distanță

15.320 mp
15.320 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

39.900 €
57.33 € / mp

Teren 696mp Medias / Strada Stadionului

Central, Mediaș

La ~10km distanță

696 mp
696 mp teren