Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

159.990 €
173.71 € / mp

Teren PREMIUM vis-a-vis de Parcul Romei |921 mp ...

Ultracentral, Satu Mare

921 mp
921 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

47.000 €
16.84 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2800 mp, zona Doba

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.791 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
3

60.000 €
47.36 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1267 mp, zona Drae ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.267 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
1.44 € / mp

Vand teren livada

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

45.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

160.000 €
112.68 € / mp

Teren intravilan zona Functionarilor 14 arii

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.420 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

35.000 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare, 20 arii, zona Aquastar

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

25.999 €
1.97 € / mp

13.2oomp teren lipit de Parcul Industrial SUD S ...

Sud, Satu Mare

La ~5km distanță

13.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

76.000 €
41.24 € / mp

Teren intravilan , 1413/430 mp , zona Dara

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.843 mp teren
f.s. 30464 m
Agenție

Mai mult de un an
10

29.900 €
24.61 € / mp

Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

19.500 €
39 € / mp

VIDEO | ?? Loc pentru casa, cabana sau cazare t ...

Sud, Satu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

75.000 €
55.80 € / mp

Parcele de vanzare | 1344mp | Botiz

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.344 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
18

300.000 €
3.80 € / mp

Teren intravilan 7.9 ha. Sandra

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

79.000 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
27.78 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 900 mp zona Ratu ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an

74.900 €
30.63 € / mp

Teren de vanzare, 2450mp, zona Gorunului

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.445 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
1

28.000 €
41.67 € / mp

Parcele de vanzare | 672mp sau 1344mp | Botiz

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

672 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

11 luni în urmă
1

18.500 €
23.36 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 792 mp, zona Cion ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

792 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
7

15.500 €
23.13 € / mp

Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri d ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

65.000 €
13 € / mp

Teren Intravilan pe Malul Lacului Caline?ti Ide ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
1

25.000 €
4.63 € / mp

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

5.400 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

8 luni în urmă
2

155.000 €
12.93 € / mp

Teren extravilan 12000mp. Periferie Sud

Periferie, Satu Mare

La ~5km distanță

11.983 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
1

69.300 €
68.14 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1017 mp, zona Pau ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.017 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
3

58.000 €
46.40 € / mp

Teren intravilan 1250 mp, zona Aquastar

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.250 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan, 2500 mp, zona Tatarasti

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

7 luni în urmă
2

75.000 €
4.69 € / mp

Teren extravilan 16000 mp, zona periferie Sud

Sud, Satu Mare

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

7 luni în urmă
3

72.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 7200 mp Ardud

Est, Satu Mare

La ~5km distanță

7.200 mp teren
f.s. 102 m
Agenție

6 luni în urmă
10

81.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

37.000 €
9.25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 40 ARI, zona Racsa

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
1

470.000 €

Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 400 m
Agenție

5 luni în urmă
1

130.000 €
25.00 € / mp

Teren de vanzare, 52 de ari, zona Odoreului

Nord, Satu Mare

La ~5km distanță

5.201 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

5 luni în urmă
1

845.000 €
26.16 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 32300 mp, zona Luc ...

Vest, Satu Mare

La ~5km distanță

32.300 mp teren
f.s. 227 m