Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.188.000 €
40 € / mp

Investiție dezvoltare rezidențială 3 Ha – Satu ...

14 Mai, Satu Mare

29.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1 €
0 € / mp

De vanzare hala cu teren in Satu Mare

Nord-Vest, Satu Mare

51.474 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

43.500 €
92.55 € / mp

Teren 470 mp cu constructie in Satu Mare (Oport ...

Exterior Vest, Satu Mare

470 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5.891 €
7.36 € / mp

Teren intravilan 8ari zona Poligonului

Exterior Vest, Satu Mare

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

36.500 €
9.13 € / mp

Teren Martinesti

Exterior Vest, Satu Mare

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

95.000 €
110.47 € / mp

Teren 860 mp Satu Mare vanzare rapida, 24 m fro ...

Burdea, Satu Mare

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.500 €
14.06 € / mp

Investitie Curtuius 1

Exterior Vest, Satu Mare

2.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

240.000 €
24 € / mp

Teren extravilan in Satu Mare Sud, 10000mp-Zona ...

Sud, Satu Mare

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.500 €
21.30 € / mp

Teren extravilan Curtuius 1

Lucian Blaga, Satu Mare

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

29.500 €
73.75 € / mp

Teren intravilan, 4 ari, PUZ, utilitati, zona S ...

Exterior Vest, Satu Mare

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

3.300 €
0.68 € / mp

(Vand /schimb/inchiriez)Teren intravilan in Sat ...

Exterior Vest, Satu Mare

4.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

51.000 €
17 € / mp

Teren 3000 mp cu pomi fructiferi

Central, Satu Mare

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
1.44 € / mp

Vand teren livada

Central, Satu Mare

45.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

18.500 €
23.36 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 792 mp, zona Cion ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

792 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

19.500 €
39 € / mp

VIDEO | ?? Loc pentru casa, cabana sau cazare t ...

Sud, Satu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

32.000 €
33.33 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Păulești

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €
23.26 € / mp

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Păulești

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

20.000 €
44.44 € / mp

Vand teren intravilan locuri de case

Botiz

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

29.500 €
30.73 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~5km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.544 €
39 € / mp

Teren de vânzare – Vetiș

Vetiș

La ~10km distanță

1.296 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

68.400 €
9 € / mp

Vand teren in Vetis

Vetiș

La ~10km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

980 €
0.14 € / mp

Teren intravilan in Cionchesti de 68,6 ari.

Cionchești

La ~10km distanță

6.840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.000 €
29.03 € / mp

Vand teren pentru casa , cu PUZ in Cionchesti , ...

Cionchești

La ~10km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

55.000 €
19.64 € / mp

Teren de vanzare Micula

Micula

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

15.000 €
22.73 € / mp

Teren Cionchesti

Viile Satu Mare

La ~15km distanță

660 mp
660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

14.000 €
14 € / mp

Teren cu vedere panoramica / Promotie 10 ari la ...

Viile Satu Mare

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

24.000 €
3.87 € / mp

Teren extravilan

Ardud

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare, Mediesu Aurit

Medieșu Aurit

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

3.000.000 €
500 € / mp

Teren pentru diferite activitati de productie , ...

Halmeu

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
4.51 € / mp

Teren intravilan Mihaieni

Mihăieni

La ~30km distanță

3.544 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Satu Mare, direct de la proprietari

Satu Mare, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru cei care caută terenuri de vânzare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 154.000 euro, cu oferte ce încep de la 65.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 20% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Satu Mare să fie o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 110 euro, reflectând diversitatea ofertelor disponibile.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 169 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție limitată.

Satu Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și oportunitățile de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile? Verifică acum ofertele directe de la proprietari!