Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

3.000.000 €
500 € / mp

Teren pentru diferite activitati de productie , ...

Halmeu

6.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

26.000 €
10 € / mp

HALMEU Teren intravilan intabulat 26 Ari fara u ...

Halmeu

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

55.000 €
19.64 € / mp

Teren de vanzare Micula

Micula

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

55.000 €
19.64 € / mp

Teren de vanzare Micula

Micula

La ~10km distanță

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

36.300 €
25.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1399 mp, in Micula

Micula

La ~10km distanță

1.399 mp
1.399 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

65.000 €
11.21 € / mp

PRET WAUUU - TEREN INTRAVILAN - CIUPERCENI

Agriș

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

31.900 €
5.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Livada

La ~15km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

20.000 €
44.44 € / mp

Vand teren intravilan locuri de case

Botiz

La ~15km distanță

450 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

159.600 €
158.600 €
38 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 4200 mp, zona Aqu ...

Botiz

La ~15km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

22.900 €
45.80 € / mp

Teren Intravilan Padurea Noroieni

Botiz

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
1.44 € / mp

Vand teren livada

Central, Satu Mare

La ~20km distanță

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

3.300 €
0.68 € / mp

(Vand /schimb/inchiriez)Teren intravilan in Sat ...

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

4.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1 €
0 € / mp

De vanzare hala cu teren in Satu Mare

Nord-Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

51.474 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

29.500 €
73.75 € / mp

Teren intravilan, 4 ari, PUZ, utilitati, zona S ...

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

240.000 €
24 € / mp

Teren extravilan in Satu Mare Sud, 10000mp-Zona ...

Sud, Satu Mare

La ~20km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

51.000 €
17 € / mp

Teren 3000 mp cu pomi fructiferi

Central, Satu Mare

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

36.500 €
9.13 € / mp

Teren Martinesti

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5.891 €
7.36 € / mp

Teren intravilan 8ari zona Poligonului

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

43.500 €
92.55 € / mp

Teren 470 mp cu constructie in Satu Mare (Oport ...

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.500 €
14.06 € / mp

Investitie Curtuius 1

Exterior Vest, Satu Mare

La ~20km distanță

2.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

95.000 €
110.47 € / mp

Teren 860 mp Satu Mare vanzare rapida, 24 m fro ...

Burdea, Satu Mare

La ~20km distanță

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.188.000 €
40 € / mp

Investiție dezvoltare rezidențială 3 Ha – Satu ...

14 Mai, Satu Mare

La ~20km distanță

29.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

32.000 €
33.33 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Păulești

La ~20km distanță

960 mp
960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €
23.26 € / mp

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Păulești

La ~20km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare, Mediesu Aurit

Medieșu Aurit

La ~25km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

29.500 €
30.73 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~25km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.500 €
21.30 € / mp

Teren extravilan Curtuius 1

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~25km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12.000 €
4.80 € / mp

Teren cu vita de vie si livada 25arii

Prilog

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.544 €
39 € / mp

Teren de vânzare – Vetiș

Vetiș

La ~25km distanță

1.296 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

68.400 €
9 € / mp

Vand teren in Vetis

Vetiș

La ~25km distanță

7.600 mp teren