Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

De Vanzare Teren Intravilan cu Constructie | Pe ...

Dorolț

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
4 € / mp

Teren intravilan , 15000mp, Dorolt

Dorolț

15.000 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an
6

142.400 €

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22 ...

Dorolț

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

200.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Do ...

Dorolț

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

75.000 €
6.25 € / mp

De vanzare Teren PETEA

Petea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.999 €
30.75 € / mp

Teren Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

110.000 €
22.92 € / mp

Teren 48 ari - Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

4.800 mp teren
f.s. 35 m

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

18.500 €
45.57 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona Aquastar / S ...

Lazuri

La ~5km distanță

406 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

15.691 €
3.14 € / mp

Vanzare teren intravilan Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

13.500 €
31.40 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Lazuri 430MP SUPER ...

Lazuri

La ~5km distanță

430 mp
430 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
50.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Lazu ...

Lazuri

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Lazu ...

Lazuri

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
10.94 € / mp

Teren intravilan Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

211.700 €
29 € / mp

Teren extravilan, 7300 mp, Satu Mare periferie

Lazuri

La ~5km distanță

7.300 mp
7.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €

Teren intravilan de vanzare, 960 mp, in Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

4 luni în urmă
1

110.000 €
22.92 € / mp

Teren 48 ari - Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

28.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan , loc de casa 550 mp , Lazuri ...

Lazuri

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

216.000 €
36.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

5.967 mp
5.967 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

189.900 €
37.98 € / mp

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

59.000 €
33.91 € / mp

Oportunitate dezvoltare teren Drum Petea

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

1.740 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
19

550.000 €
27.50 € / mp

Aurel Vlaicu 108, Teren Industrial cu Transform ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800.000 €

Teren de vanzare/inchiriere/concesiune, 80.326 ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 133 m
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800.000 €
22.41 € / mp

Teren de vanzare/inchiriere/concesiune, 80.326 ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

80.326 mp
80.326 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

270.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare, 9000 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.500.000 €
46.30 € / mp

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

32.400 mp
32.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare, 9000 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

1.500.000 €
46.30 € / mp

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

La ~5km distanță

32.400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

300.000 €
36.14 € / mp

Vânzare Teren Intravilan– Dorolț zona Duty Free

Dara

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

99.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan in Decebal la sosea europeana

Decebal

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

225.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan la intrare în Vetiș – 12.216 m ...

Vetiș

La ~5km distanță

12.216 mp teren
Construcții