Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

185.000 €
25.34 € / mp

Teren in Amați ideal pentru investiție

Amați

7.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.000 €
26.98 € / mp

Teren in Amați

Amați

630 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

22.500 €
40.18 € / mp

TEREN INTRAVILAN - 560 mp. AMATI

Amați

560 mp teren
f.s. 32 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

21.000 €

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de S ...

Amați

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

166.000 €
47.43 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

11 luni în urmă
5

22.200 €
37.95 € / mp

Parcele de Teren Intravilan De vanzare In Paule ...

Păulești

La ~5km distanță

585 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan 600 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 24 m

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

32.000 €
33.33 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Păulești

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

168.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 35 ari, Păulești

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan, 900mp, Amati

Păulești

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

3 luni în urmă
7

50.000 €
68.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare Paule?ti | 734 mp | ...

Păulești

La ~5km distanță

734 mp
734 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

89.750 €
58.66 € / mp

teren pt constructii zona melodi , utilitati

Păulești

La ~5km distanță

1.530 mp
1.530 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

4.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Paulesti 14.5m front 9ar/parce ...

Păulești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
9 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Ruseni, Satu Mar ...

Păulești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

32.000 €
25.10 € / mp

Teren intravilan in Cionche?ti dublu front stra ...

Păulești

La ~5km distanță

1.275 mp
1.275 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.500 €
80.83 € / mp

Teren intravilan | 600 mp | Zona hotel Melody

Păulești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

69.300 €
68.14 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1017 mp, zona Pau ...

Păulești

La ~5km distanță

1.017 mp
1.017 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

166.000 €
47.43 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan, 1900 mp, zona Ambud

Păulești

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €
23.26 € / mp

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Păulești

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.500 €
40.18 € / mp

TEREN INTRAVILAN - 560 mp. AMATI

Păulești

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

21.500 €
36.75 € / mp

De vanzare Parcele de Teren intravilan Paulesti ...

Păulești

La ~5km distanță

585,1 mp
585,1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

369.800.000 €
86,000.00 € / mp

De vanzare teren intravilan 4300 mp la drum pri ...

Păulești

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 800 mp Paule?ti | zona noua de ...

Păulești

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan 600 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
32.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2124 mp , zona Amb ...

Păulești

La ~5km distanță

2.124 mp
2.124 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

14.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare Amati

Păulești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

29.500 €
30.73 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~5km distanță

960 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

59.000 €
20.10 € / mp

Doua parcele de vanzare extravilan, 2936 total, ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

2.936 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
13.64 € / mp

Teren extravilan, zona Lucian Blaga 3300 mp

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 52 m