Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

87.000 mp
87.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

87.000 mp teren
f.s. 259 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~10km distanță

1.950 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

16.000 €
0.37 € / mp

Padure de vanzare cu zona de cabana Odesti

Băsești

La ~15km distanță

42.750 mp
42.750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

37.000 €
69.81 € / mp

Vind teren Grosi ,MM, Str Smochinilor

Năpradea

La ~15km distanță

530 mp
530 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

La ~15km distanță

14,5 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

76.000 €
20 € / mp

Teren intravilan ideal investitie - zona turist ...

Mirșid

La ~15km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~15km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~15km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~15km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~15km distanță

f.s. 52 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~15km distanță

f.s. 47 m
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~15km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~15km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~15km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

La ~15km distanță

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~15km distanță

2.030 mp
2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~15km distanță

42.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~15km distanță

f.s. 32 m
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~15km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
30.44 € / mp

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~15km distanță

2.743 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

16.000 €
0.37 € / mp

Pădure de vanzare cu zona de cabană Odesti

Odești

La ~15km distanță

42.750 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~20km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €
10.63 € / mp

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Var

La ~20km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
7

67.000 €
23.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~20km distanță

2.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
27.95 € / mp

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~20km distanță

787 mp teren
f.s. 12 m