Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
5

138.000 €

Teren de vanzare, 4400 mp, zona Stadion ?imleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

99.900 €
14.02 € / mp

De vanzare teren zona pitoreasca in Simleu

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

7.127 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

70.200 €
9 € / mp

Teren extravilan, 7800 mp, intrare in ?imleu Si ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

7.800 mp teren
f.s. 21 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

60.000 €
10.55 € / mp

DE VANZARE Teren ExtraVilan Simleu Silvaniei

Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

5.686 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

42.330 €
30 € / mp

Vand teren in Simleu-Silvaniei, 1411 mp cu util ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

1.411 mp
1.411 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

70.200 €
9 € / mp

Teren extravilan, 7800 mp, intrare in ?imleu Si ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

138.000 €
31.31 € / mp

Teren de vanzare, 4400 mp, zona Stadion ?imleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

4.408 mp
4.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23.000 €
11.50 € / mp

Teren 2000 mp intravilan/extravilan, la iesire ...

Exterior Vest, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

42.330 €
30 € / mp

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

1.411 mp
1.411 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Halmășd

La ~10km distanță

18.720 mp
18.720 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
20 € / mp

Vand teren extravilan

Pericei

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

268.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

La ~10km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~15km distanță

17.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

76.500 €
83.15 € / mp

Sag, intravilan in vatra satului, toate utilita ...

Sâg

La ~15km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~15km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

144.000 €
30.91 € / mp

Teren industrial de vanzare 4.659 mp + optional ...

Suplacu de Barcău

La ~15km distanță

4.659 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

54.000 €
13.50 € / mp

Teren INTRAVILAN in Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

La ~15km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Valea Târnei

La ~15km distanță

18.720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

65.000 €
17.11 € / mp

Teren extravilan in apropierea lacului Varsolt ...

Recea

La ~15km distanță

3.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
11

420.000 €
2.99 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 140551 mp in l ...

Recea

La ~15km distanță

140.551 mp teren
f.s. 210 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Recea

La ~15km distanță

f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
8

42.500 €
4.25 € / mp

Teren extravilan 10000 mp, cu balta de peste, S ...

Șărmășag

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 190 m
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Meseșenii de Jos

La ~20km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Meseșenii de Jos

La ~20km distanță

11.290 mp
11.290 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

58.000 €
3.31 € / mp

RECO, Teren intravilan, zona Sinteu, 2 Km de Hu ...

Șinteu

La ~20km distanță

17.500 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

10 luni în urmă
2

186.000 €
4.23 € / mp

RECO Teren in Huta Sinteu

Șinteu

La ~20km distanță

44.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~20km distanță

f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
3

107.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~20km distanță

f.s. 51 m
Agenție

3 luni în urmă
8

48.000 €

RECO, teren extravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~20km distanță

f.s. 51 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 57.000 €