Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

18.500 €
4.20 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Telega

Telega

4.404 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
18

27.000 €
8.73 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Telega

Telega

3.092 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

150.000 €
100 € / mp

Teren si doua tiny houses (proprietar).

Telega

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
22.73 € / mp

Teren intravilian Telega

Telega

660 mp
660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
24.60 € / mp

De vanzare teren Telega

Telega

1.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
15 € / mp

Vinzare teren 3000 m.p. in com. Telega, jud. PH

Telega

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

57.000 €
27.98 € / mp

Teren 2037 mp, 17 ml deschidere, 28 euro/m2, ve ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

2.037 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

21.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~5km distanță

1.135 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
2

50.400 €
39.200 €
18 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 2800 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

51.800 €
47.96 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, Campina

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

74.800 €
17 € / mp

Campina - teren intravilan 4400mp - 17 Euro/mp

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

92.000 €
23 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Campina Prahova

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

125.000 €
114.89 € / mp

Teren intravilan Campina, 1088 mp, cartier Slob ...

Slobozia, Câmpina

La ~5km distanță

1.088 mp
1.088 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

960.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 9600 m2, central, zona comerci ...

Autogară, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

980.000 €
102.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina

Autogară, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

32.000 €
18.05 € / mp

Teren Cartier Rezidential Nou- Natura, Liniste ...

Urleta

La ~5km distanță

1.773 mp teren
f.s. 66 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

59.400 €
18 € / mp

Teren in Urleta,intravilan industrial

Urleta

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

Vand teren Urleta 513mp

Urleta

La ~5km distanță

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

vand teren intravilan Urleta

Urleta

La ~5km distanță

513 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

18.500 €
3.70 € / mp

Teren extravilan in Urleta--5000m--18.500e

Urleta

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

La ~5km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

50.000 €
33.07 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Banesti Prahova

Bănești

La ~5km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20.000 €
35.71 € / mp

Teren de vanzare zona casa Augsburg ,Banesti , ...

Bănești

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.199 €
48.53 € / mp

Teren intravilan 375mp |Deschidere 24m | Băneșt ...

Bănești

La ~5km distanță

375 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Telega, Județul Prahova

Telega, o localitate pitorească din Județul Prahova, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale frumoase și accesibilitatea la drumurile principale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Telega, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 18.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 937.500 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 4 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri până la 125 euro/m² pentru cele premium.
  • Disponibilitate: Terenurile din Telega rămân online în medie 97 de zile, indicând o piață activă.

Telega reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Telega!