Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
34.01 € / mp

🏡 Teren intravilan de vânzare – oportunitate e ...

Tăriceni

735 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
34.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare- oportunitate excel ...

Șirna

La ~5km distanță

735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

40.000 €
26.09 € / mp

Teren de vanzare 1533m in comuna Tinosu, jud. P ...

Tinosu

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

9.500 €
0.84 € / mp

Teren agricol de vanzare jud. Prahova, comuna P ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

11.250 mp
11.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

3.831 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

32.000 €
15.99 € / mp

Teren rural de construit, 2001 mp, facilita?i l ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

2.001 mp
2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

30.900 €
23.16 € / mp

Teren intravilan 1334 mp cu deschidere 30 m olo ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.334 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

25.000 €
22.32 € / mp

Vând teren intravilan.Terenul are 1120m,deschid ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

51.000 €
23.68 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 51000 Eu ...

Buriaș

La ~5km distanță

2.154 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

24.999 €
28.73 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cătunu (Cornești)

La ~10km distanță

870 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

25.000 €
27.78 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cornești

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

29.000 €
29 € / mp

Piscu, Ciolpani, teren intravilan 1000 mp, str. ...

Piscu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

60.000 €
60 € / mp

Teren Ciolpani Piscu langa Lac Scrovistea Zona ...

Piscu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

187.500 €
15 € / mp

Teren Piscu intravilan,12500 mp, 15 euro mp, 30 ...

Piscu

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

56.000 €
2.29 € / mp

Teren mixt de vanzare

Stăncești

La ~10km distanță

24.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

PROPRIETAR-vand teren intravi desch DN1-POTIGRA ...

Gorgota

La ~10km distanță

15.053 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

45.000 €
22.84 € / mp

Teren intravilan de 1970 mp, în Puchenii Mari

Puchenii Mari

La ~10km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

14.000 €
5.60 € / mp

Teren de vanzare in sat Pietrosani, com. Puchen ...

Puchenii Mari

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

21.000 €
23.89 € / mp

Vanzare teren intravilan

Puchenii-Moșneni

La ~10km distanță

879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

45.000 €
22.84 € / mp

Vand teren intravilan 1970 mp, com. Puchenii Ma ...

Puchenii Mari

La ~10km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20.000 €
20 € / mp

Teren Scrovistea- Balteni

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan ingradit

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

49.000 €
49 € / mp

Teren intravilan

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

135.252 €
18 € / mp

Teren de vanzare

Potigrafu

La ~10km distanță

7.514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

18.750 €
2.56 € / mp

OFERTA UNICA : VAND 2 LOTURI de teren intravila ...

Lupăria

La ~10km distanță

7.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.100.000 €
650.000 €
3.44 € / mp

Vand teren extravilan agricol 32 ha unitar, com ...

Periș

La ~10km distanță

320.022 mp teren
f.s. 999 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

96.900 €
19.38 € / mp

Teren intravilan 5000 mp, str.Sondei, Peris

Periș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €
36.36 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3300 mp, utilita?i ...

Periș

La ~10km distanță

3.300 mp
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

23.000 €
23 € / mp

Teren intravilan

Periș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

148.350 €
23 € / mp

Teren de vanzare Peris intravilan

Periș

La ~10km distanță

6.450 mp teren