Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

51.500 €
10 € / mp

de vanzare

Șotrile

5.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

15.000 €
3 € / mp

Teren 5000 mp la 3 km de barajul Paltinu, Sotri ...

Șotrile

5.000 mp teren
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

59.999 €
22.22 € / mp

Teren chiar lângă râu 2700 mp la 1 km de pastra ...

Podu Cheii

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.700 €
16.12 € / mp

Un teren in Breaza pentru liniștea casei tale, ...

Frăsinet

La ~5km distanță

3.270 mp teren
f.s. 32 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

25.000 €
38.46 € / mp

Oportunitate investie teren cu proiect 650 mp C ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

250.000 €
100 € / mp

Teren 2500 mp POTEN?IAL BUSINESS / DEZVOLTARE B ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

67.000 €
68.000 €
15.58 € / mp

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.400 €
32 € / mp

Teren de vanzare

Breaza

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

73.000 €
21 € / mp

Particular Vand Teren Intravilan Breaza - Toate ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

3.476 mp
3.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
34.94 € / mp

Teren intravilan 1288 mp, acces pietruit, utili ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.288 mp
1.288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

14.000 €
35 € / mp

Teren de construit, 400mp, acces asfaltat

Central, Breaza

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

44.000 €
44 € / mp

Breaza, jud. Prahova | 1.000 mp | zona reziden? ...

Exterior Vest, Breaza

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

96.000 €
60 € / mp

Vand teren intravilan in Breaza, jud. Prahova.

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

48.500 €
24.25 € / mp

Teren deosebit Breaza

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

64.000 €
18.42 € / mp

Vand/schimb 2 loturi de teren intravilan Breaza

Exterior Vest, Breaza

La ~5km distanță

3.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

120.000 €
44.10 € / mp

Teren 2721mp Breaza Prahova - Intravilan, Zona ...

Exterior Vest, Breaza

La ~5km distanță

2.721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

30.000 €
19.61 € / mp

Vand Teren Intravilan BREAZA - Cartier Valea Ta ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
14

75.000 €
17.44 € / mp

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
4

0 €

Vanzare teren Nistoresti 10 E mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

62.500 €
25 € / mp

Teren Breaza intravilan

Central, Breaza

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

78.000 €
15 € / mp

Livada de vanzare in Breaza

Central, Breaza

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
4

50.000 €
33.33 € / mp

VAnd teren Breaza

Central, Breaza

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

19.000 €
13.97 € / mp

Particular vand teren intravilan construibil 13 ...

Exterior Vest, Breaza

La ~5km distanță

1.360 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

407.000 €
37 € / mp

Breaza teren 11000mp

Central, Breaza

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

130 €
0.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare.Breaza Prahova Str. ...

Central, Breaza

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

41.000 €
20.19 € / mp

Ofer spre vanzare teren langa padure cu priveli ...

Poiana, Comarnic

La ~5km distanță

2.031 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~5km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

34.999 €
17.10 € / mp

OCAZIE UNICA!!! teren intravilan de vanzare in ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

2.047 mp teren