Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

737 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

55.000 €
77.14 € / mp

Teren cu casă bătrânească, de vânzare, situat î ...

Slănic

713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
66.67 € / mp

Teren 750 mp Intravilan - Slanic Prahova, vis-a ...

Central, Slănic

750 mp
750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

25.000 €
8.93 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

30.000 €
8.86 € / mp

Teren Construibil de Vanzare in satul Homoraciu ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.386 mp
3.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan construibil de vanzare- ''DUMB ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

21.000 €
8.37 € / mp

vanzare teren Alunis Prahova

Aluniș

La ~10km distanță

2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

20.000 €
9.76 € / mp

Vand teren intravilan 2050mp in Izvoarele, Prah ...

Cernești

La ~10km distanță

2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

66.000 €
8.46 € / mp

Vand teren 7800mp din care 3000 intravilan si 3 ...

Măneciu

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €
7.23 € / mp

Teren Pietriceaua

Pietriceaua

La ~10km distanță

10.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

39.990 €
19.04 € / mp

Teren intravilan de 2100 mp, în Vălenii de Munt ...

Vălenii de Munte

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,900 € și 39.990 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

10.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 628 mp, Valenii de Munte - Tei ...

Nord, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

628 mp
628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

37.000 €
42.53 € / mp
40.000 €

Teren in Valenii de Munte 870 m2

Central, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

870 mp teren
f.s. 7 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

731.000 €
17 € / mp

PARTICULAR - OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE – ...

Central, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

38.200 €
15.00 € / mp

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Vălenii de Munte

La ~10km distanță

2.547 mp
2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

53.000 €
52.32 € / mp

Teren premium de vanzare 1.013 mp Valenii de Mu ...

Central, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

1.013 mp
1.013 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59.010 €
13.11 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.900 €
45.08 € / mp

Teren de vanzare Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~10km distanță

863 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.000 €
52.32 € / mp

Teren premium de vanzare 1.013 mp Valenii de Mu ...

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

1.013 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

52.000 €
29.61 € / mp

Vand teren Valenii de Munte

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~10km distanță

1.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.560 €
26 € / mp

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE (negocia ...

Poiana

La ~10km distanță

1.560 mp
1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19.950 €
20.48 € / mp

Proprietar- vand separat sau impreuna, doua lot ...

Poiana

La ~10km distanță

974 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

69.000 €
16.63 € / mp

Teren intravilan construibil 4.149 mp, 28 m fro ...

Ogretin

La ~10km distanță

4.149 mp teren
f.s. 28 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

20.000 €
11.76 € / mp

Teren intravilan 1700 mp - Drajna de Jos, Poian ...

Ogretin

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

22.500 €
9 € / mp

Teren intravilan 2500 m langa Valenii de Munte ...

Gura Vitioarei

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

10.000 €
2.70 € / mp

Teren superb Valcanesti Prahova

Vâlcănești

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

8 €
0 € / mp

vand teren intravilan 3065 mp f aproape de Vale ...

Sărățel

La ~15km distanță

3.065 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

59.999 €
22.22 € / mp

Teren chiar lângă râu 2700 mp la 1 km de pastra ...

Podu Cheii

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

15.000 €
3 € / mp

Teren 5000 mp la 3 km de barajul Paltinu, Sotri ...

Șotrile

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Extravilan