Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

737 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.500 €
15.07 € / mp

Teren intravilan Slanic Prahova

Slănic

1.626 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

104.586 €
86.435 €
32.21 € / mp

Teren intravilan 3.247 mp, oportunitate afacere ...

Nord, Slănic

3.247 mp teren
f.s. 35 m
Pădure
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
20

61.336 €
22 € / mp

Teren intravilan 2788 mp deschidere 55 ml cu ve ...

Central, Slănic

2.788 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

132.000 €
55 € / mp

Teren intravilan S=2400 mp, Slanic Prahova - id ...

Slănic

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

55.000 €
77.14 € / mp

Teren cu casă bătrânească, de vânzare, situat î ...

Slănic

713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
66.67 € / mp

Teren 750 mp Intravilan - Slanic Prahova, vis-a ...

Central, Slănic

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

273.741 €
6.40 € / mp

Teren intravilan 4,2 ha de vanzare| ideal inves ...

Central, Slănic

42.772 mp
42.772 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
13

40.000 €

TEREN INTRAVILAN cu costructie pe teren La 2 km ...

Schiulești

La ~5km distanță

f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
16

31.000 €

TEREN INTRAVILAN VEDERE PANORAMICA La 2 km de M ...

Schiulești

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
3

240.000 €
6.00 € / mp

Vanzare teren Slanic Prahova- platoul Teisani

Teișani

La ~5km distanță

40.001 mp
40.001 mp teren

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400.783 €
331.226 €
9.37 € / mp

Teren intravilan 4,2 ha de vânzare| ideal inves ...

Teișani

La ~5km distanță

42.772 mp teren
f.s. 330 m
Pădure
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

245.000 €
250.000 €
5.83 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN

Teișani

La ~5km distanță

42.000 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
9 € / mp

TEREN ideal CASA VACANTA,CASA LOCUIT ,ZONA SUBC ...

Teișani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 49.900 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

22.400 €
8 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

65.160 €
15 € / mp

Teren 4.344 mp, cu platou panoramic ?i vedere l ...

Teișani

La ~5km distanță

4.344 mp
4.344 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

90.000 €
18.10 € / mp

Teren 4,972mp Bertea / Strada Matraguni

Bertea

La ~5km distanță

4.972 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

116.100 €
0.43 € / mp

Teren extravilan pasune 270.000 mp Bertea Praho ...

Bertea

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
8

19.500 €
9.51 € / mp

Teren intravilan 2.050 mp Comuna Izvoarele, jud ...

Izvoarele

La ~5km distanță

2.050 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan construibil de vanzare- ''DUMB ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
16 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

30.000 €
8.86 € / mp

Teren Construibil de Vanzare in satul Homoraciu ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.386 mp
3.386 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

40.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN cu costructie pe teren La 2 km ...

Izvoarele

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

31.000 €
8.20 € / mp

TEREN INTRAVILAN VEDERE PANORAMICA La 2 km de M ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.781 mp
3.781 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
10.25 € / mp

Prahova- Valenii de Munte- Varbilau 1659 mp

Vărbilău

La ~10km distanță

1.659 mp
1.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

21.000 €
8.37 € / mp

vanzare teren Alunis Prahova

Aluniș

La ~10km distanță

2.508 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

54.900 €
5.58 € / mp

Teren de vanzare 9.845 mp in mijlocul naturii, ...

Aluniș

La ~10km distanță

9.845 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
5.60 € / mp

Teren Alunis / Jud. Prahova, 9.826 mp, D: 43 m ...

Aluniș

La ~10km distanță

9.826 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

20.000 €
9.76 € / mp

Vand teren intravilan 2050mp in Izvoarele, Prah ...

Cernești

La ~10km distanță

2.050 mp teren

Terenuri de vânzare în Slănic, Județul Prahova

Slănic, o destinație cunoscută pentru apele minerale și peisajele naturale, oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 55.000 euro, cu oferte care încep de la 24.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 103.500 euro, în funcție de locație și dimensiuni.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 60 euro, cu valori variind de la 15 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 8.000 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Slănic reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri accesibile și potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Slănic? Nu rata cele mai noi oferte!