Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.500 €
8.33 € / mp

inchiriem hala 300mp pe teren 5200mp, dn1 A, in ...

Bereasca, Ploiești

300 mp
5.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

80.720 €
40 € / mp

Vanzare Teren Blejoi - Prahova

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

429 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

170 €
0.18 € / mp

Teren de vanzare in Ploiesti

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.108.880 €

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

400.000 €
80 € / mp

*Teren intravilan 5000mp-zona Spitalul Judetean ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.375 €
39 € / mp

Vand teren Mitica Apostol- Vest Ploiesti

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

625 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

361.390 €
406.182 €
355 € / mp

Teren comercial Ploiești – intersecție, trafic, ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

350.000 €

TEREN ULTRACENTRAL// PALATUL DE JUSTITIE PLOIES ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.975.000 €

TEREN CARTIER IRISH TOWN

Central, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.150.000 €

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20.000 €
10 € / mp

Proprietar vand teren intravilan Ploiesti vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

79.000 €
164.58 € / mp

Teren intravilant

Central, Ploiești

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

38.000 €
60.03 € / mp

Vanzare teren Cheia, Maneciu,Prahova

Central, Ploiești

La ~5km distanță

633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

101.275 €
25 € / mp

Teren intravilan 4051 mp Ploie?ti Vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

4.051 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

22.999 €
36.80 € / mp

Vand teren Cartier Ploiesti Vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

625 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

400.000 €

TEREN INTRAVILAN//ZONA CARTIER ROUA PLOIESTI

Roua, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

5 €
0 € / mp

Vand terwn extravilan

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

12.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

372.300 €
434.350 €
300 € / mp

Ploiești central - 1241 m² proprietar

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.241 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.300.000 €
86.67 € / mp

Vanzare construc?ie si teren

Central, Ploiești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

9.500.000 €

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.625.000 €
150 € / mp

Ploiesti zona Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~5km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

33.000 €
11.79 € / mp

Teren extravilan de vanzare Bucov, Prahova 2800 ...

Bucov

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

45 €
0.06 € / mp

Vand teren intravilan Com. Bucov, zona parc

Bucov

La ~5km distanță

768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.800 €
9 € / mp

Teren intravilan în spatele parcului Constatin ...

Bucov

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

42 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare!! Tatarani PRAHOVA!!!

Tătărani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Vand teren,500mp,in Tatarani, viitor cartier al ...

Tătărani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții