Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
0 € / mp

Vand Teren Viticol intravilan/extravilan 3,5 Ha

Pleașa

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleașa

5.000 mp teren
f.s. 14 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan la Seciu

Seciu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

39.600 €
528.122 €
99 € / mp

Teren 400 mp Ploiesti Nord, langa Roua

Blejoi

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

18.000 €
15 € / mp

Vanzare teren intravilan

Blejoi

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

45 €
45 € / mp

TEREN 3400 mp, DESCHIDERE 70 ml, Blejoi-Cocoses ...

Blejoi

La ~5km distanță

1 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~5km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

33.000 €
11.79 € / mp

Teren extravilan de vanzare Bucov, Prahova 2800 ...

Bucov

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

45 €
0.06 € / mp

Vand teren intravilan Com. Bucov, zona parc

Bucov

La ~5km distanță

768 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.800 €
9 € / mp

Teren intravilan în spatele parcului Constatin ...

Bucov

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

70.000 €

TEREN INTRAVILAN PLOPU//3000 MP

Plopu

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

40.500 €

TEREN INTRAVILAN//COM. PLOPU//1300//2700 MP

Plopu

La ~5km distanță

f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.920.000 €
40 € / mp

Vand teren langa Metro Ploiesti

Păulești

La ~5km distanță

48.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.000 €
87.58 € / mp

Teren intravilan Paulesti, 765mp, zona Perla

Păulești

La ~5km distanță

765 mp
765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

145.000 €
39.45 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN IN GAGENI-PRAHOVA

Păulești

La ~5km distanță

3.676 mp
3.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.400 €
50 € / mp

Teren intravilan Paule?ti langa padure

Păulești

La ~5km distanță

468 mp
468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

74.900 €
71.61 € / mp

Vanzare teren Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

116.400 €
80 € / mp

Teren de vanzare!!!

Păulești

La ~5km distanță

1.455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

La ~5km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

768.690 €

TEREN INTRAVILAN //PAULESTI//12.000 MP

Păulești

La ~5km distanță

f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren 5000 mp Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

141.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

38.500 €
84.80 € / mp

Teren Paiulesti intravilan 454m2

Păulești

La ~5km distanță

454 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

117.000 €
30 € / mp

Vand teren Paulesti 3900mp si 5000 mp

Păulești

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400.000 €
2.86 € / mp

Vanzare plantatie/ferma de nuci, 2000 pomi, 14h ...

Arva

La ~10km distanță

140.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

21.500 €
2.91 € / mp

Teren arabil 7400 mp in Zamfira langa Ploiesti

Zamfira

La ~10km distanță

7.400 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.589 €
13 € / mp

Vând teren intravilan Zamfira, Lipănești, PH

Zamfira

La ~10km distanță

3.353 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.500 €
8.33 € / mp

inchiriem hala 300mp pe teren 5200mp, dn1 A, in ...

Bereasca, Ploiești

La ~10km distanță

300 mp
5.200 mp teren